FANTAZII SE MEZE NEKLADOU

6. kapitola

24. prosince 2008 v 23:39 | Andy |  Zpět
"... a at´už se to nikdy neopakuje."

"Jistě pane profesore." Odpověděl mu s klidem mladík. S těmito slovy se zvedl a zamířil ke dveřím.

Procházel chladnými chodbami hradu a za svůj jediný cíl považoval svoji společenskou místnost. Po necelé čtvrthodině se konečně svalil do křesla vedle své kamarádky.

"Ahoj Bello." Usmál se na ní.

"Ahoj." Odpověděla mu nepřítomně. Měla zrovna zabořenou hlavu do nějaké knížky ve které zběsile listovala.

"Děláš úkol?" Zeptal se a pozorně si jí prohlížel. Jenom zavrtěla hlavou, ale nic neřekla. Harry si povzdechl a ponořil se také do jedné knížky. Taková byla od té doby, co vtrhl do Nebelvírské věže. Občas ji nachytal, jak se na něj dlouze dívá a ve tváři má podivný výraz. Směsice strach, obdivu a bylo tam i něco co nedokázal rozpoznat. Poslední dobou taková byla i Cissa. Nedokázal si to vysvětlit. Prvně si myslel, že to bylo způsobeno tou jeho přeměnou, ale nezdálo se mu, že by v tom bylo jenom to, protože dívky se přestaly bavit i s ostatními členy zmijozelské koleje.

Potichu si povzdechl a konečně začal vnímat o čem si čte. Lektvary ho nikdy nebavili. Sice mu docela i šli, ale pořád k nim cítil jakýsi odpor. Seděli vedle sebe a oba byli zaměstnáni svou prací. Ani jeden si nevšiml, že se k nim blíží jeden ze studentů.

"Ahoj Bellatreix." Pozdravil příchozí. Oba studenti zvedli hlavu. Před nimi stál jeden student z vyššího ročníku. Lestrang hrdě stál a díval se na oba povýšeným pohledem. Nakonec se otočil na Belatrix.

"O Silvestru čekáme celou vaší rodinu v našem sídle. Přijdou i Malfoyovi. Vyřiď to vašim." S tím se otočil na podpatku a odešel. Harry se za ním jenom naštvaně díval. Vůbec tohohle blbečka neměl rád. Malfoy byl sice horší, ale Lestrang mu pil krev už jen od pohledu. Otočil se na Belatrix, která se dívala někam ven z okna a bylo vidět že se třese.

"Bello? Co je ti?" Zeptal se opatrně. Jenom zakroutila hlavou a nic neříkala. Chtěl se ponořit zase do čtení, ale ucítil na své ruce něčí další. Vzhlédl a uviděl před sebou krásné, ale smutné černé oči.

"Pojď semnou prosím." Promluvila tiše Bellatrix. Tvář měla celou bílou, takže vypadala docela i strašidelně. Harry se nechápavě zvedl a zamířil za ní ven z věže. Pořád ho křečovitě držela za ruku a nevypadalo to, že by to chtěla změnit.

Procházeli temnými a studenými chodbami hradu a pořád to nevypadalo, že by už byli u svého cíle. Nakonec se zastavili před jednou z nepoužívaných komnat. Bella opatrně nakoukla dovnitř a vtáhla Harryho dovnitř. Prohlížel si menší komnatu s klenutým stropem, pár skříněmi, stolem a celkem zachovalou postelí. Bella si to hned zamířila k posteli a sedla si na okraj.

"Proč jsme šli sem?" Zeptal se Harry udiveně. Jenom mávla hůlkou a aktivovala barieru proti odposlouchávání.

"Co se s tebou a Cissou děje v poslední době?" Divil se Harry.

"Po tom tvém výstupu v Nebelvírské věži jsem myslela, že už to bude všechno dobré." Začala vyprávět Bella, ale ani jednou se na něj nepodívala. Tikala očima po místnosti. "Viděla jsem tvoji sílu. Myslela jsem, že nás už před vším ochráníš." Chvíli se odmlčela.

"Taky že vás všechny chránit budu." Ubezpečoval ji Harry. Ona na to ovšem nijak nereagovala.

"Jenomže druhý den mi přišel dopis. Psalo se v něm, že naše rodina se už dohodla s Malfoyovími i Lestrangovimi na majetkovém vyrovnání a tudíš může být svatba každou chvíli. Už jenom zbývá dohodnout termín."

"A ten dohodnou o Silvestru." Tipoval Harry. Bella jenom přikývla.

"Tehdy nám došlo, že ani ty nás nedokážeš ochránit před tím co nás čeká. Proto jsme se vám začali poslední dobou stranit. Chtěli jsme se od vás odpoutat, aby to loučení tolik nebolelo." Zašeptala.

"Proč by jsme se měli loučit?" Nechápal.

"Nebuď najivní." Zasmála se smutně Bella. "Myslíš, že nás ti dva nechají aby jsme se s vámi stýkali?"

"A proto jsi mě táhla až sem?" Zeptal se nevěřícně. Bella se na něj konečně podívala. Z očí jí tekli slzy. Bylo to úplně poprvé, co jí viděl brečet a vůbec se mu to nelíbilo.

"Nejsem blbá. Vím jakou má Lestrang tady na škole pověst. Pochybuji, že to bude jenom zdvořilostní večeře, která proběhne naprosto v poklidu a nakonec se odebereme domů." Harry věděl o čem mluví.

Lestrang měl pověst velkého děvkaře. Né že by po něm holky jeli, ale on si to vynucoval. Pomocí násilí a strachu zastrašoval dívky a nutil je k hrozným věcem. Harry se na Bellu nechápavě podíval.

"Chci..." Soukala pomalu ze sebe. "Chci a-aby jsi byl můj první kluk, se kterým budu spát." Zašeptala. Harrymu se rozšířili zorničky.

"Takže chceš, abych tě tady prostě přefik, aby to potom nebylo tak hrozný." Zavrčel znechuceně. "To je humus." Odplivl si a obrátil se k odchodu.

"NE!" Vykřikla Bella plačtivě. Vyskočila z postele a objala zezadu Harryho. "Tak jsem to nemyslela". Zavzlykala. "J-já tě mám moc ráda Harry." Přitom se jí z očí hrnuly slzy. "Proto jsme chtěla, aby jsi to byl první ty." Zašeptala. Harry se otočil a podíval se jí do očí.

"Taky tě mám moc rád." Zašeptal Belle do ucha. "Ale tohle po mě nechtěj." Bella se vyděsila. "Nemůžeš po mě chtít, aby jsem udělal něco co já sám nepovažuji za správné." Dívala se na něj vyděšeným pohledem. "To co žádáš náleží někomu, koho miluješ a kdo miluje tebe. A určitě by se to nemělo uspěchat." Bella se na něj překvapeně dívala. "Byl bych podstěn, kdybych to byl já, ale momentálně nejsme v takovém souznění." Usmál se. Bella sklopila hlavu. Harry ji také objal a přitiskl si ji víc k sobě.

"Neboj se. Říkala jsi, že tě vás ochráním a to také udělám." Bella se jenom usmála.

"S tímhle toho asi moc nenaděláš, ale stejně jsi ten nejlepší kluk jakého znám Harry. Děkuju." Harry se usmál a podíval se na ní. Střetli se pohledama. Ani jeden nemohl uhnout. Jako v tranzu se oba přibližovali k sobě až nakonec splynuli v polibku. Když po chvíli zase procitli z toho vášnivého opojení tak se na sebe zadívali.

"Nikomu tě nedám." Prohlásil Harry. "O to se nemusíš bát." Usmál se. Po necelé hodině, když už Bellatrix vypadala jako předtím se oba dva vydala zpět do společenské místnosti. Hned se rozloučili a vydali se do svých postelí. Jen co Harry sešel do ložnice tak se na něj podíval Severus.

"Řekla ti to Bella?" Jenom přikývl a posadil se proti němu na postel. "Je to celkem v pytli." Povzdechl si a odhodil zmuchlaný papír s kterým si hrál do koše.

"Já myslím, že ani ne." Usmál se Harry.

"Probuď se blbe. Jednou k Lestrangum domu a budou tam i Malfoyovi. Můžeš je bránit tady, když jsi s nimi a můžeš je bránit před studenty. Ale jak je chceš ubránit před jejich rodiči, když s nimi ani nebudeš?" Začal na něj hystericky křičet Severus. Harry se usmál a vytáhl z nočního stolku podlouhlou krabičku, kterou s klidem podal Severusovi.

"Dárek k vánocům pro holky." Usmál se. Severus se ohromeně díval na dva stříbrné řetízky, který připomínali hady.

"Kolik jsi za to dal?" Nechápal.

"Neurážej mě. Jsme přece kouzelníci." Usmál se. Severus se na něj dál nechápavě koukal. "I v kouzlení se dá najít věda a alchymie je toho příkladem." Usmál se. "Kdybych to přeměnil, tak bych s tím už nemohl nic dál dělat. Tak jsme si to stříbro prostě vyrobil a pomocí kouzel jsme ho upravil do nynějšího stavu."

"Je to úžasný, ale nějak my unikají souvislosti s dárkem k vánocům a tím jak chceš chránit holky."

"Tak se toho náramku dotkni moulo." Zavrčel Harry. Severus ho poslech a jen co se dotkl náramku musel ucuknout.

"Pálí." Zavrčel. Když se na náramek podíval tak ztuhnul. Celí byl hustě posetý runami zelené barvy.

"Může se jich dotknout jenom majitel." Usmál se Harry. "A ještě ke všemu reagují na podvědomí majitele. Jednoduše řečeno. Ty náramky mi dají vědět a já se buď objevím u holek, nebo je přitáhnu sem." Usmál se medově.

"Ty seš bedna člověče." Valil oči Severus. Harry se jenom svalil na postel a hlasitě se tomu osloveni smál.


 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Andy Andy | 24. prosince 2008 v 23:52 | Reagovat

Pic lidi. Ja vim, že jsem opožděnej a sesilte na mě asi všechny kletby co znate, ale ja jsme na vás nezapoměl. Mou omluvou je blížící se maturita a přijímačky na VŠ ktere dělám dokonce už za měsíc, ale i tak to asi neuznate.... berte to holt takhle... co nadelate :-D jinak se vam za ty nervi omluvuju :-) pěkný vánoce lidičky a pohodovi svatky... když to pujde a bude to k tomu tak se tu ještě něco možná objeví :-)

2 KiVi KiVi | Web | 25. prosince 2008 v 1:11 | Reagovat

Ty seš bedna :D xD Teda Severus se rozjel :D V budoucnu už asi nebude takovej jako předtím :D

3 ciaky ciaky | 25. prosince 2008 v 9:45 | Reagovat

Super kapitola

4 Svorka-Lucka Svorka-Lucka | Web | 25. prosince 2008 v 9:46 | Reagovat

Moc děkuju, tvůj Vánoční dárek je úžasnej- byla to moc pěkná kapitola. A jestli k ní přibyde ještě něco, vůbec se nebudu zlobit =))))))

A ať ti to s těma přijímačkama vyjde.....

5 Pegy Pegy | 25. prosince 2008 v 10:08 | Reagovat

Super kapitola. Moc jsem se na ni těšila. A těším se i na tu další ať se objeví kdykoliv.

6 šárka šárka | 25. prosince 2008 v 12:21 | Reagovat

super kapča a ať ti to se školou dobře vyjde

7 Moe hlavinka..super:D Moe hlavinka..super:D | 25. prosince 2008 v 13:28 | Reagovat

Krása:D

Ta bedna mě dostala:D

Bude kapitola ke společné povídce s Bellou?

(Bella & Andy )

8 Charli Charli | Web | 25. prosince 2008 v 13:59 | Reagovat

No konečně. Taky bych chtěla bellu+andy, ta se mi líbí nejvíc

9 Alexia Alexia | 25. prosince 2008 v 17:35 | Reagovat

strasne krasne, a so skolou nech ti to vyde, a ja mam rada vsetky tvoje poviedky takze by mi bolo jedno ku ktorej ale to mam este cas kem nezlozis maturu a skusky

10 neky neky | 25. prosince 2008 v 19:40 | Reagovat

senzace bal jsem se ,že si na nás zapoměl,tak dobrou kapču jsem už dlouho nečetl

11 Enni Enni | 25. prosince 2008 v 20:25 | Reagovat

Super už se těším na pokračování. Přeji ti ať ti vyjdou přijímačky.

12 Narnenlos Narnenlos | 25. prosince 2008 v 20:29 | Reagovat

krásná kapitola, mám k ní jenom pár výhrad, mohla by být delší a taky mě tam dost často bylo do očí slůvko mi, které jsi psal s tvrdým y

13 Roman Roman | 25. prosince 2008 v 21:10 | Reagovat

Hezky darek na vanoce dekujeme 8-)

14 Bella Bella | 26. prosince 2008 v 12:20 | Reagovat

Skvělá kapitola:-)

15 Dominika Máchová Dominika Máchová | 26. prosince 2008 v 13:15 | Reagovat

Konečne chodím tu ako dlho a a až teraz je tu nová kapitola?! Dúfam že ďalšie pokračovanie bude už čoskoro inak je to skvelá kapitola.

16 revan revan | 26. prosince 2008 v 16:08 | Reagovat

bomba jako vzdycky....jen skoda ze to neni delsi :(

17 anazuz anazuz | 27. prosince 2008 v 10:03 | Reagovat

Hurá! :D Super kapča, jen to čekání a délka... :D

18 Auša Auša | 27. prosince 2008 v 19:42 | Reagovat

hej super kapitola, honem další!!!

19 Petula Petula | 27. prosince 2008 v 20:33 | Reagovat

Si super. Nápodobně i celá kapitolka.

20 midnight midnight | 27. prosince 2008 v 23:59 | Reagovat

Jůůůůůůůůůůůůůůůůůů!

Volejte SLÁVA a 3x HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ..nová kapitolka je na světě..doufám, že teď, když už jsi si od ppsaní odpočinula, tak budeš pokračovat s kratšími časovými intervaly..:-)

Midnight

21 NikI NikI | Web | 28. prosince 2008 v 14:22 | Reagovat

Pěkná kapča, já už myslela žes skončil.................................

3krát hurá,že jses vrátil............

22 pekné pekné | 28. prosince 2008 v 19:29 | Reagovat

3x 3x 3x 3x 3x 3x 3x 3x 3x 3x 3x???? jste blázni JEN 3x nejméně...

mnohokrát  8D

23 MIKI MIKI | 29. prosince 2008 v 1:21 | Reagovat

už jsem ani nevěřila, že se dočkám dalšího pokračování....děkuju mnohokrát!!! doufám, že stihneš ještě další pokračování...

24 shadow shadow | 30. prosince 2008 v 12:59 | Reagovat

Co mám napsat..... čekání na další kapitolu by lo velmi dlouhé a už jsem ani nedoufal, ale nová kapitola je na světě a opravdu se mi líbí jenom doufám, že další přibyde maximálně za měsíc  čekat na další kapitoly  je zdlouhavé a myslím, že těch pět minut si najdeš aby jsi něco napsal ne???

25 Arina Arina | 30. prosince 2008 v 20:17 | Reagovat

vyborny uzasny husty nadherny bombasticky plsky co nejdriv dalsiii

26 Katren Katren | 31. prosince 2008 v 16:52 | Reagovat

teda.. nová kapitola.. super, Andy :D:D hnedka mám lepšejší náladu

27 Mozkomor Mozkomor | 1. ledna 2009 v 13:44 | Reagovat

Si trotl? Přijímačky v ledun? Kam to prosimtě lezeš?

Taky nemusíš tak magořit kvůli matuře, neni to tak děsný, spíš votravný:-)

Abych nezapomněl, tahle kapča byla zajímavá, jenom bych fakt rád věděl, jak to bude dál mezi Harrym a Sašou:-)

28 Berninka Berninka | Web | 2. ledna 2009 v 18:58 | Reagovat

Po opravdu dlouhé době jsem si kapitolku od tebe moc ráda přečetla. Byla skvělá a opravdu bych byla ráda, kdyby se tu další objevila dřív než za tři měsíce. Je to škoda, protože píšeš moc pěkně. Vím, že se to prostě někdy nestíhá, nebo není fantazie, ale moc se těšíma doufám, že další přidáš brzy.

29 Nikola Nikola | Web | 5. ledna 2009 v 16:19 | Reagovat

Páni,doufám,že tohle je nejdelší dovolená,kterou jsis udělal.....Nádherná kapča.......I když jsem čekala jiným příběh......S tou Hermionou to vypadalo slibně.....Parádni jseš borec a ještě jednou Borec!!!!!

30 Clarie Clarie | 5. ledna 2009 v 21:08 | Reagovat

Super díky za další kapču už se těším na další. A hodně štěstí

31 Pája Pája | 9. ledna 2009 v 18:37 | Reagovat

pěkná kapitolka, kdy bude další?

32 pekné pekné | 24. ledna 2009 v 9:54 | Reagovat

hmm vidím to tak, že další kapitoli se dockame az na Vanoce

33 Liane Liane | Web | 3. února 2009 v 9:33 | Reagovat

Držím palce Andy, ať ti to vyjde! =0*

34 Sukey Hosoakwa Sukey Hosoakwa | 3. února 2009 v 21:51 | Reagovat

super kapča tak rychle přidávej

35 Svorka-Hanka Svorka-Hanka | E-mail | Web | 6. února 2009 v 21:31 | Reagovat

To je krásný!!! ježiš, já sem úplně na měkko...tak doufam že to dobře dopadne=D

36 Jessie Jessie | Web | 10. února 2009 v 16:59 | Reagovat

Ahojky máš moc pěkný blog nechceš se spřátelit? Mrkni na blog.

37 Jája Jája | 11. února 2009 v 20:09 | Reagovat

Ahoj kdy bude další kapitolka, už se nemůžu dočkat:)

38 pekné pekné | 14. února 2009 v 10:01 | Reagovat

jé to je vážně skvělí že budeš kapitoli přidávat každej rok na  Vánoce :(

39 wastow wastow | Web | 27. února 2009 v 23:27 | Reagovat

Hojec. U mě na blogu je oznámení

40 Kris Kris | Web | 11. března 2009 v 14:26 | Reagovat

Zdá se mi, že ti tady chybí jedna kapitola druhá polovina páte kapči.

Kdepak je? A najednou skočíš do šesté, která se vůbec neshoduje s tím, jak skončila polovina páté.

41 Kris Kris | Web | 12. března 2009 v 8:54 | Reagovat

Už to mám! Ta polovina totiž není zařazená. Tak to promiň.

42 ClaireM ClaireM | Web | 15. března 2009 v 1:29 | Reagovat

Taky dobrá povídka... I když si nedokážu představit Harryho mezi zmijozelskými... Mám dojem, že by jim rozbil úsměv ještě než by se stihli představit. :D Ale tys to v téhle povídce vyřešil úplně úžasně. Doufám, že přibyde další kapča i sem.

43 tess tess | Web | 16. července 2009 v 6:46 | Reagovat

už nevim co mám psát. nechci se totiž opakovat a superlativa mi došla. těšim se co bude dál.

44 tajnostka22 tajnostka22 | Web | 25. července 2009 v 19:49 | Reagovat

veľmi pekná kapitolka....Harry medzi Slizolinom...hmm....to som ešte nevedela....kedy dáš ďaľšiu??....veď sú prázdniny

45 Annah Annah | 28. července 2009 v 20:35 | Reagovat

honem dalšíííííííííí

46 haruka haruka | 3. září 2009 v 15:49 | Reagovat

prosííím. začneš zase psát? tvoje povídky jsou až mo dobré na to aby si je nechala jenom tak. chodím sem skoro denně a doufám, že si sem přidala nějakou další kapitolu k některé z tvých povídek.

47 Demidbah Demidbah | E-mail | Web | 29. května 2017 v 5:45 | Reagovat

bulto india cialis barata

      http://buygvcialisonline.com/ - cialis generic

    <a href="http://buygvcialisonline.com/">cialis online</a>

    venta de cialis en espan

48 Aranbah Aranbah | E-mail | Web | 8. června 2017 v 0:00 | Reagovat

500 loans no credit check

      http://paydaysolobest.com/ - cash advance

    <a href="http://paydaysolobest.com/">payday loans</a>

    emergency loan application form

49 Corebah Corebah | E-mail | Web | 8. června 2017 v 0:27 | Reagovat

price of cialis in bangladesh

      http://buyacialisonline.com/ - cialis online

    <a href="http://buyacialisonline.com/">cialis</a>

    generic cialis on line ontario

50 Andrewbah Andrewbah | E-mail | Web | 9. června 2017 v 21:42 | Reagovat

cash register desk

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday loans

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">faxless payday advance</a>

    DET cash advance

51 Andrewbah Andrewbah | E-mail | Web | 9. června 2017 v 23:00 | Reagovat

money box safe

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - faxless payday advance

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">faxless payday advance</a>

    signature loan rates

52 Andrewbah Andrewbah | E-mail | Web | 10. června 2017 v 3:05 | Reagovat

quick loan websites

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday advance

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">faxless payday loan</a>

    cash advance kent oh

53 Andrewbah Andrewbah | E-mail | Web | 10. června 2017 v 5:19 | Reagovat

emergency loan application

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - no faxing payday advance

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">faxless payday loans</a>

    monthly installment loan bad credit

54 Andrewbah Andrewbah | E-mail | Web | 10. června 2017 v 10:07 | Reagovat

northstar lending

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday loans

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">no fax payday loans</a>

    personal loan bad credit history

55 Andrewbah Andrewbah | E-mail | Web | 10. června 2017 v 12:27 | Reagovat

cash advance plymouth rd

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - faxless payday advance

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">no fax payday loan</a>

    cash advance el reno

56 Andrewbah Andrewbah | E-mail | Web | 10. června 2017 v 17:18 | Reagovat

best place to apply for a small personal loan

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - faxless payday advance

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">no faxing payday advance</a>

    bad credit loans tacoma wa

57 Moisesbah Moisesbah | E-mail | Web | 10. června 2017 v 18:38 | Reagovat

best online prices for cialis

      http://buycialistonline.com/ - buy cialis

    <a href="http://buycialistonline.com/">cialis 20mg</a>

    indische cialis generika

58 Andrewbah Andrewbah | E-mail | Web | 10. června 2017 v 19:14 | Reagovat

24 hour check cashing place

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday loans

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">faxless payday loans</a>

    payday loan lakewood colorado

59 Andrewbah Andrewbah | E-mail | Web | 10. června 2017 v 22:54 | Reagovat

instant payday loans sunday

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday loans online

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">faxless payday advance</a>

    who will accept me for a loan with bad credit

60 Andrewbah Andrewbah | E-mail | Web | 11. června 2017 v 1:54 | Reagovat

2500 dollar loan

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - faxless payday advance

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">payday loans</a>

    bayport personal loans online

61 Andrewbah Andrewbah | E-mail | Web | 11. června 2017 v 9:59 | Reagovat

cheap and easy loans

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday loans

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">no fax payday loans</a>

    personal loans panama city

62 Andrewbah Andrewbah | E-mail | Web | 11. června 2017 v 11:11 | Reagovat

certified private loans

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday advance loan

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">payday advance</a>

    personal loans lakeland fl

63 Andrewbah Andrewbah | E-mail | Web | 11. června 2017 v 12:48 | Reagovat

fast cash seattle

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - faxless payday advance

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">payday loans</a>

    payday loans available in massachusetts

64 Andrewbah Andrewbah | E-mail | Web | 11. června 2017 v 16:05 | Reagovat

small loan program

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday loans online

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">no fax payday loan</a>

    payday loans in retford

65 Andrewbah Andrewbah | E-mail | Web | 11. června 2017 v 20:09 | Reagovat

small loans for you p/l

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - no fax payday loan

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">online payday loans</a>

    same day loan company

66 Andrewbah Andrewbah | E-mail | Web | 11. června 2017 v 22:45 | Reagovat

quick cash same day loan

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday loans online

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">no fax payday loans</a>

    cash advance el reno

67 Andrewbah Andrewbah | E-mail | Web | 12. června 2017 v 6:13 | Reagovat

loans plus

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - no fax payday loan

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">payday advance</a>

    fax free payday loans

68 Andrewbah Andrewbah | E-mail | Web | 12. června 2017 v 10:42 | Reagovat

goverment loans

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday advance loan

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">online payday loans</a>

    payday advance wahiawa

69 Andrewbah Andrewbah | E-mail | Web | 12. června 2017 v 11:24 | Reagovat

payday loan opelika al

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday loans

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">payday advance loan</a>

    payday loans available in massachusetts

70 Andrewbah Andrewbah | E-mail | Web | 12. června 2017 v 14:49 | Reagovat

quick loan websites

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - faxless payday advance

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">faxless payday loan</a>

    fast cash sheridan and mississippi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama