FANTAZII SE MEZE NEKLADOU

8. kapitola

25. dubna 2008 v 21:43 | Andy |  Harry Potter a záblesk dávné minulosti
Ranní paprsky ozářili celou zemi a nevyhnuli se ani rodinné vilce na kraji lesa. Chvíli se museli poprat s rudými závěsy, ale když si našli skulinku tak se vítězoslavně dali do díla. Ozářili celou místnost a dopadli i na tvář mladého muže.Ten se jenom neklidně zavrtěl a potom otevřel svoje smaragdově zelené oči. Pohledem hned spočinul na mladé ženě ve svém náručí. Klidně oddechovala a na tváři měla mírný úsměv. Chvíli se na ní se zalíbením díval a potom ji pohladil po tváři. Hned otevřela své studánkově modré oči a zabodla se do těch jeho. Nahnul se k ní a něžně jí políbil.
"Už je čas vstávat." Prohlásil.
"Už?" Zaprotestovala a přitulila se k němu.
"Ano už." Usmál se muž a vyškrábal se z postele. Žena se ještě chviličku převalovala a protahovala až na konec usoudila, že by opravdu bylo dobré vstát. Oblékla si svůj bílí župan a odešla do umývárny se trochu zkulturnit. Po ranní hygieně se vydala do kuchyni, kde na ní už čekal muž.
"Ahoj zlatíčko." Usmál se na ní a podal jí namazaný toast.
"Ahoj." Pozdravila ho taky a zářivě se na něj usmála. "Co bude dneska na programu?" Zeptala se ho.
"No já nevím. Co by jsi chtěla?" Chvíli přemýšlela.
"Myslím, že jsme to včera vzala ze špatného konce. Ráda bych se seznámila s tvými přáteli a tvoji rodinou." Usmála se na něj. Jenom na ní nevěřícně hleděl.
"Jsi si jistá?" Zeptal se.
"Stoprocentně." Usmála se.
"Tak tedy dobrá. Po snídani se vydali do Bradavic." Jen co je uviděli tak Kat otevřela pusu.
"Působí na mě jiným dojmem než tenkrát." Harry se usmál.
"Jistě že působí. Mají za sebou tisíc let existence a vystudovalo zde mnoho kouzelníku a čarodějek. My jsme jenom byli mezi prvními. Což mi připomíná, že musíme udělat nějaké zkoušky. Nevím, kolik se toho tady naučili a co všechno za těch tisíc let vymysleli nového." Usmál se.
"Dobře. Pořád je tady taková knihovna?" Ptala se.
"Doma máme větší." Usmál se.
"Tak pojď." Vyhrkla nedočkavě. Jen co přišli k bráně tak ta se před nimi otevřela. Harry se jenom usmál a pokračoval dál. Používal několik tajných chodeb a už stál před chrličem.
"Hele tady byl můj pokoj." vyhrkla Kati. Harry se zasmál.
"Vždyť jsem ti to říkal." Jen co se přiblížili k chrliči tak ten se poklonil a vešli.
"Takhle vychovaný nebil nikdy." Protestovala Kat. "Někdy mi dokonce nechtěl ani otevřít."
"To bude tím, že už mu je přes tisíc let." Zamyslel se. Vyjeli ke dveřím a po zaklepání a vyzvání ke vstupu vstoupili.
"Ah. Ahoj Harry." Usmál se na něj jeho dědeček. Pak se otočil ke Kat. "Dobrý den slečno Grifinová. Jsem rád, že jste k nám zase zavítala." Kat se usmála.
"Dobrý den pane řediteli. Jsem ráda, že jsme zase v Bradavicích. A prosím říkejte mi Katrin, nebo jenom jak."
"Jaksi přeješ Katrin, ale ty mi budeš říkat Albusi."
"Platí Albusi." Usmála se.
"Co vás zamnou přivádí?" Zeptal se. Harry se podíval na Kat.
"Chtěla bych se ti omluvit za ten včerejšek. Vím, že to nebylo fér se takhle zachovat."
"Já vás chápu. Je tady pro vás všechno nové. Dá se pochopit, že si budete muset zvykat."
"No prostě jsem chtěla poznat Harryho rodinu." Brumbál se usmál.
"Jistě. Bude lepší, když půjdete semnou za mojí ženou." Kat přikývla a všichni se vydali k soukromím prostorám profesora.
"Tak tady bydlím." Harry se podíval na Kat.
"Nebydlel tady Alex?"
"Jo myslím, že jo. Je to jeden z jeho pokojů. On často měnil své bydliště." Usmála se Kati.
"Tak to jo." Brumbál vešel dovnitř.
"Ahoj Albusi. Nečekala jsme tě tak brzy." Vyšla zpoza rohu Minerva. Když uviděla Harryho tak se na něj srdečně usmála.
"Ahoj Harry."
"Ahoj babi. Chtěl bych ti někoho představit." Popostrčil trošku do popředí Kati. "Tohle je Kati Grifinová."
"Vy jste ta mladá dáma, do které je můj vnuk zamilovaný až po uši?" Usmála se Minerva na Kat. Ta se jenom zářivě usmála a hodila po Harrym něžný pohled. Ten byl zase rudý jako rajče.
"Dobrý den." Pozdravila Kat.
"Tykejte mi prosím." Usmála se Harryho babička.
"Jedině, když budete tykat i vy mě."
"Dobře." Zasmála se. "Zdržíte se na oběd?" Zeptala se.
"Nevím. Co myslíš Harry?" Otočila se Kat na Harryho.
"Já jsme jednomyslně pro."
"Hlavně, že těch myslí máš tolik." Usmála se. Nakonec zůstali skoro až do večeře.
"To už je tolik?" Divil se Harry.
"Copak? Někam spěcháte?" Ptala se Minerva.
"No chtěli jsme ještě zajít na štáb." Vysvětlila Kati.
"Tak to jo." Usmál se Albus. "Tak tam pozdravujte. Odletaxovat se můžete tady odsaď." Když se rozloučili tak přes sebe Harry s Kati hodili zase své hábity, přetáhli si kapuce, aby je nikdo nepoznal a vyrazili.
"Jdi první." Usmál se Harry na Kati. Ta jenom slabě přikývla a s výkřikem Grimauldovo náměstí 12 zmizela v zelených plamenech do kterých ji za chviličku následoval Harry.
V kuchyni sedělo několik lidí. Paní Wesliová pobíhala kolem plotny a něco kuchtila. Pomáhalo jí to v tom zapomenout na to, co se stalo. Když zrovna nevařila tak jenom seděla u stolu a po tváři jí stékali potůčky slz. Všichni mlčeli. Najednou se v krbu objevili zelené plameny a z něj vy padla jedna postava.
"Nesnáším tohle cestování." Vrčela a pokoušela se postavit. Všichni se na ní otočili a docela se zarazili. Postava na sobě měla šedý hábit. S kápí, takže jí neviděli do tváře. Všichni jako by se po chvilce probrali z tranzu hned vytáhli kůlky a zamířili na ní.
"Kdo jste?" Zeptal se Moody a podezřívavě se na postavu díval. Nemohl jí vidět do obličeje a to ho dost zarazilo. Kati se zasekla a koukala na hroty několika hůlek. "Je tady Remus?" Zeptala se přidušeně.
Kde sakra je Harry?Vždyť šel hned zamnou. Ptala se mezitím sama sebe. Najednou se otevřeli dveře a do nich vstoupil Remus i s nějakou další postavou v šedém plášti. Zrovna se něčemu dosti smáli, takže nepostřehli napjatou situaci v kuchyni. Kati se okamžitě rozběhla k Harrymu a schovala se za něj.
"Kati tak tady ji. Mohlo mě napadnout, že tě to vyhodilo v kuchyni. Co to děláš?" Zeptal se nechápavě a potom se otočil do místnosti. Docela ho překvapilo, když mu přímo do obličeje mířila něčí hůlka.
"Co to děláte?" Zeptal se udiveně Remus.
"Co by? Zajišťujeme nepovolané osoby." Remus se rozhlédl po místnosti.
"Který?" Zeptal se nechápavě.
"Tady ty dva." Remus se podíval na Harryho a Kat a potom se rozesmál. "Nechte je být. Ty jsou v pohodě." Smál se dál.
"Jak si tím můžeš být tak jistý? Vždyť ani nevíš, kdo to je." Namítla Nimfadora.
"Ale vím. A vím to docela dobře. Kromě toho toho klu... sakra měl bych si na to zvyknout. Toho muže znáte určitě taky." Všichni se na ně nevěřícně dívali, ale přece jenom trochu sklopili své hůlky.
"Tak ať ukážou svou tvář." Zavrčel Moody. Remus se usmál na dvě postavy. Ta menší si sundala kápi okamžitě. Všichni teď měli možnost se dívat do krásných modrých očí, které žena měla. Muž sundával kápi o dost pomaleji. Jaké ovšem nakonec bylo překvapení, když všichni uviděli jeho obličej. Černé rozcuchané vlasy, úsměv co si pohrával s jeho rty a ty zářivě zelené oči. Tonksová a paní Weasliová si z toho museli sednout.
"To nejste rádi, že mě vidíte?" Zeptal se s hraným zklamáním.
"Drahoušku." Vyskočila paní Weasliová a rozeběhla se k němu. Musel se trochu sklonit, aby ho mohla obejmout kolem ramen. Najednou se v kuchyni strhl strašný povyk a jásot. Všichni najednou byli plní naděje a radosti. Kati to s obdivem sledovala. Když si všimla, že si vedle ní stoupnul Remus a s úsměvem pozoroval, jak se s Harrym všichni vítají.
"Rodina je zase pohromadě." Usmál se. Kati trochu posmutněla. Remus si toho všimnul a objal ji kolem ramen. "Nic si z toho nedělej. Teď je tvoje rodina tohle. Každý tady je ochotný jít za toho druhého na smrt. Navíc máš ještě Harryho." Usmál se na ní. "Věř mi. Nikdy jsem ho neviděl tak šťastného jako po tvém boku. Jak nám vyprávěl své zážitky. Myslel jsme, že vypráví spíše o svém otci než o něm. Díky tobě ožil a měl aspoň relativní klidný dospívání. Nevím jak ti mám za to poděkovat." Kat se na něj podívala.
"Když mi odpustíte to jak jsem se včera chovala tak je to všechno v pohodě." Usmála se. Remus se zasmál. "Jako by se stalo. A mimochodem. Nevykej mi. Jmenuji se Remus." Kati se usmála. Najednou ucítila jak jí někdo vzal za ruku. Podívala se do Harryho očí. Ten se na ní usmál a pak se otočil k ostatním.
"Tohle je moje přítelkyně." Oznámil. "Jmenuje se Katrin Griffinová." Všichni se na ní chvíli dívali, ale potom si s ní potřásli rukou a paní Wesliová jí objala.
"Ale jak jsi to přežil?" Zeptala se Tonksová Harryho. Ten se jenom usmál.
"Přežil." Odpověděl a mrknul na Kat a Remuse.
"Zdržíte se na večeři?" Ptala se paní Wesliová.
"Proto jsme zde." Usmál se Harry.
"Harrymu se nechce vařit." Ušklíbla se Kati.
"Dobře." Pak všichni usedli za stůl. Harry si sedl vedle Remuse a přitáhl si k sobe Kat. Ta se jenom usmála a posadila se na židli co nejblíže k němu. Všichni je s úsměvem pozorovali.Nikdo se jich na nic neptal, za což byli rádi.
"Večeře!" Rozlehl se celím domem hlas paní Wesliové. Po chvilce bylo slyšet několik šouravých kroků na chodbě. První vešla Ginny a zamířila na své místo naproti Harrymu.
"Kde jsou ostatní?" Zeptala se jí zvesela matka.
"Už jdou." Odpověděla tiše. Posadila se na místo. Něco jí tady nesedělo. Poslední dobou zde bylo ticho, ale dneska tomu tak nebylo. Všichni se bavili a smáli. Zakroutila hlavou a podívala se na místo před sebou, které bylo vždy symbolicky necháno Harrymu. Jaké bylo její překvapení, když na něm uviděla nějakou osobu, která k ní byla momentálně otočená zády a bavila se s nějakou mladou ženou, která se na něco vyptávala. Zamračila se a propalovala osobu očima. Zřejmě její pohled vycítil. Protože se otočil a zadíval se jí do očí. Její tvář vystřídala hned několik barev a výrazů. Zbledla a na její tváři se objevil údiv. Hned potom ho vystřídalo nadšení a s ním přišla i zdravá barva obličeje.
"HARRY"! Zařvala na celou místnost a skočila po muži naproti. Ten samozřejmě náraz neustál a svalil se i se židlí na podlahu.
"Ahoj Ginny." Dostal ze sebe z posledního dechu od toho, jak ho svírala. Ginny ho pustila a dívala se na něj jak na svatý obrázek.
To do kuchyně vešli už i Hermiona s Ronem a teď nevěřícně hleděli na svého kamaráda. První se vzpamatovala Hermiona. Harry se ani nestačila zvednout a už ho k zemi srazila zase Hermiona. Kati to už nevydržela a rozesmála se. Ahoj Hermi. Usmál se Harry a objal svou kamarádku.
"Jak to že žiješ?" Zeptala se nechápavě Hermiona zatímco si utírala slzy štěstí. Harry na ní mrknul. To vám řeknu potom. Pak mu pohled padl na Rona. Ten jenom stál a díval se na něj.
"Promiň." Vypadlo z něj. Harry se usmál a nakonec se přivítali jako nejlepší kamarádi.
 

19 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 kapi kapi | 25. dubna 2008 v 22:14 | Reagovat

prima kapča

2 Libor Libor | 25. dubna 2008 v 22:45 | Reagovat

jj, moc pěkná kapča... už se těším na další... :o)

3 Areneis Areneis | E-mail | Web | 25. dubna 2008 v 22:48 | Reagovat

skvělá kapitola

4 Mia Mia | E-mail | Web | 25. dubna 2008 v 23:05 | Reagovat

nádhera

5 Jarwis Jarwis | 26. dubna 2008 v 8:59 | Reagovat

Moc pěkná kapitola

6 Viky Viky | 26. dubna 2008 v 12:53 | Reagovat

super

7 Narnenlos Narnenlos | Web | 26. dubna 2008 v 12:59 | Reagovat

je to super, ale chtělo by to honem rychle další kapitolu, by mě zajmalo, jeis bude Ginny žárlit;-)

8 Isabella Isabella | Web | 26. dubna 2008 v 13:00 | Reagovat

nepřidáváš sice moc často a já to chápu ... ale když už něco přidáš tak je to senzační!!!!!

9 Bellatrix Black Lastrange Bellatrix Black Lastrange | 26. dubna 2008 v 13:13 | Reagovat

Já to říkala...pokud tě někdo nenakopne nic nepřidáš! Mám ale něco s čeho nemůžu...vážně ne! Vím že to přejdeš...ale je to kritika...a to těť vážně chci vyřídit!!...:)

Molly se vážně jmenuje Wealeyová a né Wesliová...

Grimlaudovo náměstí...mno sice nevím jak se to píše přesně, ale tuším, že Grimauldovo to nebude...:))

Pak mě příšerně rozesmál hned začátek Katy odešla do umývárny...(hrozně to zkresluje, připomíná mi to tábory s koňmi, takový ty malý koupelny venku...:)) )

A nakonec můj šílený problém! Já prostě nenávicím  odchýlení od charakteru postavy...a tuplem u Brumbála...když Bumby prohlásí dvakrát za kapitolu "Tak to jo" mám husí kůži...to je promě jakoby Snape zvolal Ach pálí mě zadek...

Doufám, že se na mě nenakrkneš...ale co Andy napsala sem to..:)) Každopádně jsem ti za kapču vděčná!!

10 sara sara | 26. dubna 2008 v 14:06 | Reagovat

supr sem zvědavá co bude dělat Voldemort až Harryho uvidí

11 Zazo Zazo | 26. dubna 2008 v 14:38 | Reagovat

Hej... je to moc pěkné... :-D... a díky...

Bello Grimvauldovo náměstí... tak se to píše a s tím Brumlou s tebou souhlasim, jen to vysvětluj trochu lépe... málem jsem chcípla smíchy :-D

12 Lusi Lusi | Web | 26. dubna 2008 v 14:43 | Reagovat

Skvělá kapča už se nemůžu dočkat další

13 Jirka Jirka | 26. dubna 2008 v 14:47 | Reagovat

Perfekt Doufám že nebudem muset dlouho čekat na další kapitolu.Jinak perfekt povídka

14 midnight midnight | 26. dubna 2008 v 16:25 | Reagovat

Úžasné..grandiozní...excelentní..

super...úžasné...neotřelé..nápadíté...

mimořádné...dokonalé...oslňující...

zářné...nádherné...

a začínaj mi docházet superlativa... :o)

Midnight :-*

15 Anna Anna | 26. dubna 2008 v 17:56 | Reagovat

Skvělí už se těším na další.

16 Petula Petula | 26. dubna 2008 v 18:19 | Reagovat

Skvělá kapitolka, až na těch pár překlepů. Ale jinak je to bomba. Harry konečně doma ve své přítomnosti. Už se těším jak to bude pokračovat dál.

17 romalt romalt | 26. dubna 2008 v 19:52 | Reagovat

Krása... moc se mi líbila.

18 NikI NikI | E-mail | Web | 26. dubna 2008 v 21:08 | Reagovat

Nevím co říct jen tak dál...................:-)

19 miki miki | 27. dubna 2008 v 0:03 | Reagovat

super! je to výborná povídečka...ale to jsou asi všechny tvoje:D:D:D

20 plaminek plaminek | 27. dubna 2008 v 1:43 | Reagovat

proste perfect ale nejlepsi by bylo pisat k zpet: to me strasne zaujalo :D

21 Flasher Flasher | 27. dubna 2008 v 11:50 | Reagovat

hehe, dost dobre..:D......rychle dalsi ...pls..:-)

22 anazuz anazuz | 28. dubna 2008 v 17:21 | Reagovat

goood kapča nicekapča skvělá kapča úžasná kapča ajanevimjakasete kapča :D

23 slad slad | 28. dubna 2008 v 19:08 | Reagovat

mooooc sladké= chyba

24 Hallten Hallten | E-mail | Web | 29. dubna 2008 v 14:50 | Reagovat

přesne, bylo to hezky, ale moc sladky:)

25 ellannor ellannor | Web | 29. dubna 2008 v 15:28 | Reagovat

Hurá, další kapča.

Je to báječný.

26 ........... ........... | Web | 29. dubna 2008 v 17:44 | Reagovat

hezky moc se mi to libilo

27 Cissy Cissy | 30. dubna 2008 v 17:30 | Reagovat

Je to Grimualdovo náměstí (nejsem si ale jistá jedním nebo dvěma m)

28 komo komo | 1. května 2008 v 17:46 | Reagovat

ahoj mozem sa spitat kedy planujes dalsiu kapitolku ?? totiz sa mi tento pribeh lubi a rad by som aj pokracovanie :) vela stastia pri pisani :)

29 Eiann Eiann | 3. května 2008 v 21:54 | Reagovat

Super kapitolka : )))). Už se nemůžu dočkat až bude další, kdypak ji plánuješ?

30 midnight midnight | 4. května 2008 v 16:00 | Reagovat

DALŠÍ KAPITOLKU...A HNED!!!

midnight :o)

31 midnight midnight | 4. května 2008 v 16:00 | Reagovat

DALŠÍ KAPITOLKU...A HNED!!!

midnight :o)

32 Angela Angela | 4. května 2008 v 18:51 | Reagovat

nějak ti to dlouho trvalo

33 Keliška Keliška | 6. května 2008 v 19:50 | Reagovat

Belluš oprava: Koukala jsem se do relikvie a je tam Grimmauldovo náměstí....:)

34 Bellatrix Black Lastrange Bellatrix Black Lastrange | E-mail | 8. května 2008 v 11:21 | Reagovat

Vážení, scháním někoho kdo má zkušenosti s grafikou a tvorbou stránek a byl by ochoten založit se mnou blog...:) Byla jsem k tomu vyprovokována a nehodlám sázku prohrát!...jsem kamarádská a ujetá...ráda se učím nový věci a poznávám nový lidičky!! Ozvěte se mi někdo...plsky...jinak jsem v pejru!! Klido i více lidiček! (Andy promiň za reklamu)

35 Flasher Flasher | 9. května 2008 v 11:20 | Reagovat

tak jak na kdy to vidis...dalsi kapitolku... :-D

36 Simple Simple | Web | 9. května 2008 v 16:20 | Reagovat

andy, je to super. Len tak ďalej:)

37 ellionh ellionh | Web | 10. května 2008 v 17:06 | Reagovat

Joj, já jsem semka ještě nedávala koment? hups O=)...Kapitolka náááádherná =)...jinak jsem se chcela zeptat nechceš spřátelit?

38 ellion ellion | Web | 10. května 2008 v 17:08 | Reagovat

to h v tom nicku nemá být ='( malá chybka, sry..

39 Wailien Wailien | E-mail | Web | 14. května 2008 v 18:43 | Reagovat

Tý jo, na týhle stránce, jsem poprvý, ale blog úžasnej a ještě lepší povídky!

40 Mozkomor Mozkomor | 20. května 2008 v 9:23 | Reagovat

Já to ještě neokomentoval? Stydím se, to je ode mě moc ošklivé, za tohle bych si měl dát pusu:-)

Tahle povídka je moc dobrá, líbí se mi. Sice ne tolik, jako Poslední z rodu fénixe, ale taky je pěkná.

Tahle kapitolka byla tak trochu prázdná, prostě jenom pár rozhovorů, ale i to je občas potřeba...

Hodně nápadů při dalším psaní.

41 Tesák a Speedy Tesák a Speedy | Web | 22. května 2008 v 20:08 | Reagovat

Bleskovka!!

42 ada ada | 25. května 2008 v 15:00 | Reagovat

hele umite cist dyt v knizce jasme stojize je to GRIMMAULDOVO namesti 12

43 allecto allecto | Web | 28. května 2008 v 12:09 | Reagovat

koukněte se na tenhle web sice to neni harry potter ale doporučuje je to online hra

44 Cruela Cruela | E-mail | 31. května 2008 v 13:11 | Reagovat

ada: Holka máš problémy se zrakem? Napsala to už v komentářï č.33 Keliška...

45 shadow shadow | 31. května 2008 v 13:42 | Reagovat

andy nemyslíš že je čas zase něco přidat?já myslím že za ten měsíc něco napsaného mít budeš.

46 sara sara | 6. června 2008 v 14:32 | Reagovat

už něco přidej prosím

47 shadow shadow | 6. června 2008 v 15:55 | Reagovat

no tak skoro 50 komentářů to je u některejch autorů za rok tak přidej prosím

48 mates mates | 7. června 2008 v 18:29 | Reagovat

joooo...prřidej další kapču plosíííím

49 Mia Mia | E-mail | Web | 9. června 2008 v 21:15 | Reagovat

Kdy už bude další kapča ??? Chápu sice že to třeba nestíháš, ale ty jsi vždycky alespoň jednu za měsíc přidal.. a teď, po víc jak měsíci nic... smutný kukuč..

50 šárka šárka | 11. června 2008 v 20:02 | Reagovat

Tak už něco přidej prosím prosím já se nemůžu dočkat a už je to vážně docela dlouho co si něco přidal. Moc, moc opravdu moc prosím smutně koukám

51 nel.m nel.m | 14. června 2008 v 15:48 | Reagovat

Ahoj prosím tě kdy bude další kapča ?

52 Katren Katren | 17. června 2008 v 16:09 | Reagovat

ahoj, Andy, kdy nás poctíš další svou kapitolou? já, že zrovna já mám co říkat, ale stejně, těšim se až něco přidáš, hlavně k povídce Zpět ;)

53 shadow shadow | Web | 19. června 2008 v 20:52 | Reagovat

tak andy už něco napiš vždyt jsi nepřidal už takovou dobu ještě pár dní ,týdnů a zůstane jich tady jen pár a málokdo bude stále doufat že něco přidáš ale já ti věřím

54 NikI NikI | E-mail | Web | 20. června 2008 v 7:54 | Reagovat

Pěkná kapitolka ............lidi please nechte ho trošku dýchat.....vím jake je to těžké psát povídky........ale dejte mu trošku času..život není jen o psaní povídek a každý se ocitá v osobní tísni.

55 Anna Anna | 20. června 2008 v 11:23 | Reagovat

Béééééé, kde je pokračování? Bude jště letos, prosím? Jinak děkuju za tuhle skvělou povídku. :-)

56 shadow shadow | Web | 1. července 2008 v 13:47 | Reagovat

Andy prosímtě už něco napiš vždyt tady máš 55 s mým 56 komentářů víš kolik autorů čeká jenom na to jestly bodou mít alespon 10 nevím proč nepíšeš to přiznávám ale mohl si alespon napsat důvod své dlouhodobé nepřítomnosti tot je myslím vše co jsem chtěl napsat prosím dej alespon ten důvod!!!!!!!!!!!!!

57 nazde nazde | Web | 2. července 2008 v 17:58 | Reagovat

píšeš moc hezky. pls pridej dalsi kapcu. prosiiim prosiiiim

58 Peťka Peťka | 7. července 2008 v 14:31 | Reagovat

hej.. toto je super kapitolka.. co kapitolka, celá povídka je skvělááů.. přidej prosím další kapitolku :-))

59 sohox sohox | 8. července 2008 v 15:59 | Reagovat

No tak Andy tys už s tím praštil nebo co?

60 edit edit | 16. července 2008 v 22:21 | Reagovat

přečetla jsem povídku jedním dechem!!..a můžu říct jen skvělí!!!...doufám že brzo přidáš další kapču...

61 pao pao | Web | 23. července 2008 v 10:44 | Reagovat

ja cu dalsi kapitolkuuuu a fnuk

62 maja maja | 5. srpna 2008 v 9:30 | Reagovat

tahle povídka je fááááááááááákt dobra prosím o dalsi kapitolku co nejdrive prosííííííím

63 Wigy Wigy | 17. srpna 2008 v 0:58 | Reagovat

Krásná kapitolka....=oD

64 Alexia Alexia | 22. srpna 2008 v 22:09 | Reagovat

strasne sa mi paci tato kapitola uz sa tesim na pokracovanie

65 whampingwillow whampingwillow | E-mail | Web | 5. listopadu 2008 v 14:59 | Reagovat

Tak tomuhle se u nás doma říkává bezva povídka:D Jen tak dál:D

66 Lil Lil | 5. listopadu 2008 v 21:05 | Reagovat

Je to vážně skvělá kapca a taky super povidka....uz se nemuzu dockat pokracka =)

67 ostruzina ostruzina | Web | 19. listopadu 2008 v 14:11 | Reagovat

Ahoj, tahle povídka je suprová, jenže ji chybí pokračování, které se tady ještě jaksi ještě neobjevilo. Chápu, že je těžké vymýšlet pokračování povídky, sama s tím mám zkušenost, taky jsem se u jedný zasekla. Ale prosím nenapínej a pokračuj, nemůžu se dočkat pokráčka a pokud budeš chtít, za tohle mě nezabíjej, tak se mrkni na můj web, snad se ti tam bude něco líbit. Zatím :-)

68 Enni Enni | 14. prosince 2008 v 20:16 | Reagovat

Prosím přidej další pokračování.

69 Misikana Misikana | E-mail | 11. ledna 2009 v 20:59 | Reagovat

Prosím další kapču, to je skvělá povídka.

70 Svorka-Hanka Svorka-Hanka | E-mail | Web | 6. února 2009 v 19:19 | Reagovat

Mooc krásná povídka!! dost mě zajímá jak se bude tvářit Voldemort až zjistí že Harry přežil...prostě super!=D

71 makča makča | 10. února 2009 v 10:12 | Reagovat

moc moc prosim další kapču!!!

72 grinch grinch | 14. července 2009 v 12:31 | Reagovat

moc pěknej příběh, ale chtělo by to další kapču, taky moc prosím

73 tess tess | Web | 16. července 2009 v 3:52 | Reagovat

tohle je jedna z nejlepších povídek co sem kdy četla. a já doufám, že k ní napíšeš co nejdřív pokračování. bylo by škoda nechat takhle dobrou povídku rozepsanou. nemyslíš? ;-D
prosím napiš další kapitolu.

74 Vinci-chan (TeVí-san) Vinci-chan (TeVí-san) | Web | 22. srpna 2009 v 15:43 | Reagovat

Krásná povídky ,dokonale napsaná ,nejseš náhodou budoucí spisovatel?

75 Dymer Dymer | 16. září 2009 v 16:06 | Reagovat

Skvělá povídka,kdy bude další kapitola?

76 Neznámá Neznámá | 26. září 2009 v 14:23 | Reagovat

Doufám že neuděláš to samí co ostatní.Že se na to vykašleš a necháš povídky rozdělaný.To mě fakt na spoustě lidí štve.Tahle povídka je supr.

77 Mordvold Mordvold | 14. listopadu 2009 v 17:27 | Reagovat

Velice pěkná povídka, byla by škoda kdyby si skončil. Doufám, že se od tebe brzo dočkám nové kapitoly.

78 Sarmi Sarmi | 23. ledna 2010 v 10:37 | Reagovat

Skvělí, na tvůj blog jsem narazila včera nebo předevčírem a už jsem přečetla poslední z rodu fénixe a tohle, no nejsem já dobrá? píšeš moc pěkné povídky, to ti musím nechat, ale je škoda, že dlouho nepřibyla kapitolka, první koment je z ... moment, musím to najít ... 25.dubna 2008. jdu hledat další povídky, měly by tu být, ne?

79 Gadgitka Gadgitka | Web | 26. ledna 2010 v 16:36 | Reagovat

Mno...
Předem bych měla začít pochvalou, neboť povídek takového ražení (aka zakladatelů) moc není. Takže chválím, že ses vůbec do něčeho takového pustila, škoda že tak kvalita není stejně tak dobrá.
Začátek se příliš táhne a zároveň tam chybí popisy, stejně jako jsi příliš urychlila Harryho výcvik jednoduše jsi to vzala hopem. Chvíl byl tam a chvíli zas támhle, u žádných částí ses nějak nepozastavila, nevysvětlila... chyběla mi tam akce, tajemství...
Absolutně jsi to zabila tím koncem, kde jsem se dozvěděla, že Albus s Minervou jsou jeho prarodiče. Rovněž vydědění Voldemorta se mi zdálo divné, tím to pozbylo náboj, vyhnula ses boji a z Pottera udělala hvězdičku a přímého dědice Zmijozela. Nic moc, k Salazarovi mi to nesedne. A to vůbec.
Takže zkrátka... V mém osobním hodnocení tahle povídka dostala 5 bodů z 1o a já jen doufám, že tvá tvorba rozvine a zlepší, neboť zpočátku to vypadalo, že jsi originální.
Přeji mnoho úspěchů Gadgitka od Starostlivých gumídků.

http://www.youtube.com/watch?v=JYDxuDnghZM&feature=player_embedded

80 Vl k Vl k | 25. dubna 2010 v 20:15 | Reagovat

nádhera
a chtělo by to pokráčko

81 Michangela Michangela | 5. června 2010 v 23:10 | Reagovat

Hezké čtení. Díky.

82 Káťa Káťa | E-mail | 6. července 2010 v 12:40 | Reagovat

Ahojka! Tahle povídka se mi moc líbí, jen mě mrzí, že si tak urychlila výcvik a k tomu je tohle poslední kapitolka k téhle povídce, ale jinak se mi to moc líbilo.

83 Belatrix Black Belatrix Black | E-mail | Web | 19. srpna 2010 v 15:08 | Reagovat

Já to nečetla, ale trošičku mě pobavila diskuze, jak se co píše.
1. Molly a její rodina se píše Weasleyová a ne Wealeyová nebo Wesliová
2. Grimvaldovo (vyslovení) se píše Grimmauldovo.
Kdyby se vyskytly další problémy, tak
jak se píšou další věci:
Narcissa - Belatrixina sestra (může být s jedním S)
Draco, ne Drako
Gringottovi - banka u Gringottonů

84 miule miule | 5. července 2011 v 21:54 | Reagovat

Já chci další díly (smutně koukám) jinak naprosto senzačně vymyšlené i popsané a vážně skvělý nápad, jen by to chtělo dopsat :(

85 forever-harry-potter forever-harry-potter | 23. září 2011 v 16:49 | Reagovat

[84]: Súhlasím!

86 Jituí Jituí | Web | 13. listopadu 2011 v 20:19 | Reagovat

[84]: souhlasím chtělo by to dopsat

87 market market | 27. ledna 2012 v 9:40 | Reagovat

úúžasné :) ale chtělo by to dopsat

88 Katka Katka | 18. února 2013 v 17:17 | Reagovat

Hm, asi nemáš v plánu sem dát další kapitolku, že? :( Škoda...

89 dement dement | Web | 28. září 2016 v 9:21 | Reagovat

podvodné půjčky sepsané u notáře ???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama