FANTAZII SE MEZE NEKLADOU

5. kapitola

2. května 2007 v 16:24 | Andy |  Harry Potter a záblesk dávné minulosti
Albus Brumbál seděl zdrceně u svého stolu. U ruky měl skleničku s ohnivou whisky, ze které pomalu usrkával. Jenom seděl a díval se z okna. Hlavou se mu honily myšlenky. Všechny měli ovšem společný cíl - Harry Potter. Chlapec, který už není na živu. Podíval se na dnešní vydání Denního věštce. Voldemort se neudržel a musel to hned oznámit celému světu, že už není žádný Vyvolený, který by je mohl spasit. Brumbál byl neuvěřitelně unavený a vyčerpaný. Celý svět nesl Harryho smrt velice těžko. Ale nejhůř na tom byli jeho přátelé a z nich hlavně Remus, ten se zamknul a s nikým nemluví. Nejedl, nepil a nikdo se k němu nemohl dostat.
Brumbál si povzdechl a zavdal si pořádný lok ze skleničky. Chvilku se ještě díval všude možně po pracovně, když mu pohled padnul na kartotéku. Až teď si uvědomil, že ještě nikdy neviděl Harryho kartu. Chvilku ještě váhal a potom lehce mávnul hůlkou a před ním se objevila celkem tlustá složka. Ředitel se podivil, že je složka tak tlustá. Přiložil hůlku k deskám a ty se otevřeli a on si mohl v klidu přečíst obsah. Hned uviděl dopis, který byl Harrymu poslán. Vzpomínal, jak to bylo těžké a jak to musel nakonec vyřešit. Následovali známky z prvního ročníku. Nedopadl tak špatně. Byl tam odkaz na lékařské zprávy i na záznam trestů. Brumbál se na chvíli zamyslel a vzpomínal na události té doby. Když se vytrhnul ze zasnění, tak otočil na další stranu. Záznam z druhého ročníku byl stejný jako ten předtím. Takto to probíhalo, dokud ředitel nedošel k známkám NKÚ. Uvědomil si, že je Harry nikdy neviděl. Povzdechl si a obrátil na další stranu. To co ale uviděl ho dokonale překvapilo. Byly tam další NKÚ. Tyto však byly napsané už někdy dřív. Brumbál se podíval na úvodní dopis, co tam byl.
Všem ředitelům.
Prosíme vás o to, aby jste se nedivili.
Harry James Potter se dostal do naší doby nedobrovolně. Z důvodů dlouhého trvání nalezení způsobu, jak ho dostat zpátky, jsme ho zapojili do výuky.
Podepsáni: Godrik Nebelvír, Rowena z Havraspáru, Salazar Zmijozel, Helga z Mrzimoru.
Brumbál se na to díval, jako spadlý z višně. Hned se podíval na další NKÚ.
Harry James Potter byl hodnocen takto:
Přeměňování - V - Godrik Nebelvír
Formule - V - Helga z Mrzimoru
Lektvary - V - Rovena z Havraspáru
Černá magie a obrana proti ní - V - Salazar zmijozel
Dobrovolné předměty:
Péče o kouzelné tvory - V
Runy - V
Bojové umění - V
Souboje - V
Zaříkávání - V
Celkové hodnocení: Talent, který by se neměl promrhat.
Brumbál nevěřícně zíral na pergamen. Jakmile se trochu vzpamatoval, tak obrátil na další stránku. Čím pokračoval dál, tím to bylo více zarážející. V dalším ročníku byl Harry přijat do učení mocné bílé i černé magie. Byla tam spousta hodin doučování navíc. Když se dostal na konec sedmého ročníku bylo jeho překvapení ještě větší. Jeho výuka ještě pokračovala.
Když se konečně dostal na konec, tak z toho byl dosti vykolejen. Na konci byl ještě dopis.
Harry James Potter je vyjímečně nadaný chlapec. Vrátil se do své doby dne 14. července 1004. Prosíme o přeškolení podle nynějších norem. Děkujeme za vyřízení.
Brumbál byl velice zaražen. Mávl ještě jednou hůlkou a před ním se objevily asi tři velké krabice. Ředitel se na to vyděšeně díval. Chtěl Harrryho tresty a jestli jich má tolik tak není pochyb, že musel být ještě někde jinde. 'Nic není teda ještě ztraceno,' problesklo Brumbálovi hlavou. Podíval se do jedné krabice a vytáhl záznam o trestu.
Očaroval podlahu ve vstupní síni, aby byla tekutá. Týdenní trest se slečnou Gryffinovou.
Prohledal ještě několik záznamů a většinou tam bylo zmínka i o slečně Gryffinové. Brumbál z toho byl nad míru zmatený.
Harry je na živu! To pro něj bylo nejdůležitější.
Ale není to jen nějaká lest? Vrátil se Harry? A byl tam vlastně?
Byl velice rozrušený, ale zároveň nechtěl ostatním dávat marnou naději. Nevěděl, co má dělat. Chvíli se jen tak díval do stolu, když ho konečně něco napadlo.
Proč se nezeptat samotných zakladatelů? Vždyť v jedné místnosti, kam mohli jenom ředitelé, byl jejich portrét s rodinou, ale Brumbál se k němu nikdy neodvážil. Nyní se ale bude muset odhodlat a jít. Rychle se zvedl a vykročil do té místnosti.
Šel asi půl hodiny, až došel do patnáctého patra. Tam se vydal první chodbou doprava. Přišel před gobelín a zřetelně vyslovil své jméno. Gobelín se odtáhl a odhalil tak masivní dubové dveře. Lehce zazářili a otevřeli se. Ředitel vešel a uviděl místnost zcela prázdnou až na křeslo, které stálo před velkým prázdným plátnem a obloukem popsaném runami, které oranžově svítily. Brumbál si prohlédl místnost a usadil se do křesla. Jen co se usadil, tak na portrét strčil hlavu nějaký muž a usmál se.
"Počkejte chvíli, hned zavolám ostatní," a zase zmizel.
Brumbál byl dokonale překvapen, a tak se ani nehnul. Za chvilku vešli na plátno další postavy. Muž s černými vlasy s blonďatou ženou. Oba se na Brumbála usmáli. Žena se posadila a muž si stoupnul za ní.
"Okamžik strpení. Ostatní tu budou za chvíli." A opravdu. Po chvíli na obraz vlítli dvě mladé postavy. Jedna zrovna škádlila druhou a oba se tomu smáli. Muž si odkašlal a usmál se na ně. Oba se vzpamatovali z počátečního šoku a až potom si všimli Brumbála.
"Aaa, zdravím," usmál se mladý muž. Brumbál si ho prohlédl. Měl hnědé vlasy a milý obličej. Dívka se taktéž usmála a pozdravila, měla černé po pás dlouhé vlasy a pomněnkově modré oči.
Po chvilce na obraz přišli další dva dospělí. Oba šli vznešeně se zdviženou hlavou. Byly to přesně starší kopie mladíka a dívky, popsaných výše. Oba se na Brumbála usmáli a žena si sedla. Po další chvíli přišel muž se ženou, která vedla za ruku malého chlapečka. Oba se usmáli na ostatní a pak se podívali na Brumbála.
"Ještě prosím chvíli počkejte pane řediteli. Ještě nejsme kompletní," upozornil muž, který tu byl jako první.
"Ještě musíme počkat na nějaké lidi." Na to se za nimi objevil kouzelník s černými vlasy a vznešenými rysy ve tváři. Brumbál rozšířil zorničky. Už chtěl něco říct, když byl zaražen.
"Ještě ne pane řediteli! Ještě naše dcera a jeden známý." Na ně ovšem nemusel čekat dlouho. S ohromným křikem na obraz přiběhl mladík v černém hábitu, který hořel. Za ním se přihnala dívka a začala mu pomáhat s hašením.
"Příště si dávej pozor na to, co děláš," utrhl se na ni mladík. Brumbál mu neviděl do tváře. Byl k němu zády.
"No tak promiň," usmála se dívka. Chlapec jenom něco zamumlal a otočil se. V tu chvíli se Brumbál už neubránil výkřiku.
"Harry!"
Harry se na něho podíval a pak se usmál. "Dobrý den, pane řediteli." Ostatní se na něj dívali, jako na blázna.
"Dovolte, abych vás představil. Tohle je Albus Brumbál. Pane profesore, tohle je Godrik Nebelvír", ukázal na muže s hnědými vlasy, "jeho žena Rowena z Havraspáru," černovlasá žena. "Jejich děti Alexandr, Nicole a Kat," postupně ukazoval na všechny lidi kolem. "A tohle je Salazar Zmijozel," ukázal na černovlasého muže. "Jeho žena Helga z Mrzimoru," blondýnka, "a jejich syn s ženou a vnukem," usmál se. Pak se otočil a podíval se na posledního muže.
"A tohle je Alan Potter. Ministr kouzel." Brumbála ta poslední osoba dostala. Tohle opravdu nečekal. Nevěřil vlastním očím.
"Takže je to pravda," dostal nakonec ze sebe.
"Co je pravda?" zeptal se Harry.
"Žiješ, i když v jiné době," povzdechl si.
"Ne, pane řediteli," oponoval Harry.
"Já žiji v době, do které patřím a to je ta vaše." Brumbál se na něj nechápavě podíval. Harry se usmál. "Vrátil jsem se časem."
Brumbál se na něj vytřeštěně díval. Pak se usmál. Najednou však jeho oči sace pohasly.
"Ale co z toho, když tě nemůžeme najít?" zeptal se.
"Jak to, že mě nemůžete najít? Tak použijte Fawkese. Fénix přeci najde vždycky každého." Brumbálovi v očích zazářili jiskřičky. Hned se vyšvihl z křesla, rozloučil se a odešel do své pracovny.
***
Harry právě pročítal nějakou knihu, když se před ním objevil plamen a z něj vyletěl fénix. Chvíli se na něj jenom nevěřícně díval.
"Fawkesi." Dostal ze sebe nakonec. Vstal a vydal se k němu. Všimnul si, že fénix má v zobáku psaní. Natáhl ruku a dopis mu spadl do dlaně. Rychle ho rozbalil a dal se do čtení.
Harry!
Vím, že jsi na živu. Nevím, proč se skrýváš, ale prosím tě, abys se mi ozval. Moc se o tebe bojíme. Remus s nikým nemluví a nechce k sobě nikoho pustit. Odepiš, prosím.
Albus Brumbál.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 katy katy | 2. května 2007 v 16:27 | Reagovat

huraaaaaaaaaaaa, konecne si nieco napisal, super....kedy bude kaca rochu inak

2 edrien edrien | 2. května 2007 v 16:33 | Reagovat

Takže......musím konstatovat,že je to naprosto perfektní,ale šíííííleně krátký.......takže buď častěji přidávej kapitoly(což by bylo úúúúžasný)nebo piš ty kapitoly alespoň dlouhý......Jsi pod výhružkou smrti tak se čiň=))))))))))))

3 Iveta Iveta | 2. května 2007 v 16:39 | Reagovat

Bezvadný!!!

4 Polgara Polgara | E-mail | Web | 2. května 2007 v 16:58 | Reagovat

Jako vždy výborná kapitolka

5 Evelin Evelin | 2. května 2007 v 17:02 | Reagovat

Úžasné. Hrozně moc se těším na další kapču. Doufám, že bude brzy.

6 luys luys | 2. května 2007 v 17:03 | Reagovat

Jééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé!!!!!

(Čo dodať?) :-)

7 Warener Warener | 2. května 2007 v 17:18 | Reagovat

To je fakt dobrýýýýýýýýýýýýýýýý:)

Ani nevím, ke který povídce chci kapitolu dřív:)

8 Wigy Wigy | 2. května 2007 v 17:20 | Reagovat

Super!!! Konečně další kapitolka=o) Byla nádherná a doufám, že další bude brzo=o)

9 Tirael Tirael | Web | 2. května 2007 v 17:40 | Reagovat

upa super, honem honem další plosím

10 plaminek plaminek | 2. května 2007 v 18:02 | Reagovat

hura shrnu to asi takhle: "Dalsiiiiiiiiiiiiiiiiiiii"

:D

11 aly aly | 2. května 2007 v 18:05 | Reagovat

super. kdy bude další??

12 Manik-09 Manik-09 | Web | 2. května 2007 v 18:09 | Reagovat

A CO DÁL?!?!?!?

13 Katren Katren | Web | 2. května 2007 v 18:20 | Reagovat

super, Andy, jsem ráda, že pokračuješ v psaní, asi bych nepřežila, kdybys skončil a vy ostatní, nechte ho trochu vydechnout :-D

14 Petr Petr | 2. května 2007 v 18:28 | Reagovat

Tysnad píšeš kapitoli když ti napíšu na mejl

15 Gwindor Gwindor | 2. května 2007 v 18:29 | Reagovat

Skavela kapitola, ale promin ze to rikam , ale pridavani nejak vazne.

Tesim se na dalsi kapitolu. Mej se a preji hodne inspirace a casu na psani.

16 Arcona Arcona | 2. května 2007 v 18:53 | Reagovat

Skvělíííííííí, doufám, že další kapča bude co nejdřív :-)

17 iriska iriska | 2. května 2007 v 19:04 | Reagovat

úúúúúúúúúžasná kapitola, s těmi záznami to  byl skvělý nápad :o))

18 KarenDes KarenDes | 2. května 2007 v 19:12 | Reagovat

Sláva!!!!ANDY JE NEJLEPŠÍ- NAPSAL NOVOU KAPITOLU!!!!!!!!!!JÓ.........a kdypak aso přidá další?:-)

19 imnetet imnetet | Web | 2. května 2007 v 19:25 | Reagovat

superrr

20 Abby Abby | 2. května 2007 v 19:40 | Reagovat

fakt je to nadhera, boooomba, super...........

asi si to ešte neslyšel:-) ale kdy napíšeš další kapitolu???:-D

21 romalt2 romalt2 | 2. května 2007 v 19:49 | Reagovat

Tak to je Goooooooooooooood.:-).Nic jiného asi nemůžu říct.Taky, ale, že to je super, uža, atd, atd.

22 Giner Giner | 2. května 2007 v 20:21 | Reagovat

Super:-) Skvělé, že jsi napsal další kapitolku, je naprosto fantastická:-)

23 Iliona Iliona | 2. května 2007 v 20:26 | Reagovat

Hehe, šlinty šlinty.

24 uja uja | 2. května 2007 v 21:14 | Reagovat

je to paradni povidka, ale ty kapitoly by mohli pribyvat rychlejc :-D

25 Mišička Mišička | 2. května 2007 v 21:28 | Reagovat

No hurááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!! To je supeeeeeeeer!!!Už slintám na další

26 šibal šibal | 2. května 2007 v 21:33 | Reagovat

hezkýýý :-) :-)

27 T.M.K T.M.K | 2. května 2007 v 23:56 | Reagovat

Skvělý!

28 MarS MarS | 3. května 2007 v 2:54 | Reagovat

no hezky, jeste trosku dopilovat gramatiku a je z toho takova pekna romantika :)

29 Blytonka Blytonka | E-mail | Web | 3. května 2007 v 6:59 | Reagovat

Skvělý! Moc se mi to líbí! Už aby tu byla daší kapitolka :-):-)

30 Mariana Mariana | Web | 3. května 2007 v 11:08 | Reagovat

Super!!!! Je to čím dál lepší. Doufám, že brzo přidáš další :-)

31 souk.al souk.al | 3. května 2007 v 13:02 | Reagovat

tyjo.. dobrý:) Si šikula, to stálo za čekání, fakt bych takovej vývin nečekala! Jen ale neusínej na vavřínech a přidej pokračování:)

32 Ž-Ž Ž-Ž | 3. května 2007 v 14:40 | Reagovat

Slááááááááva, huuuuuuuuuurá. Je to absolutně skvělí. Júúúúúúú.

33 franke franke | E-mail | 3. května 2007 v 14:51 | Reagovat

superrrrrrrrrrrrrrrrrrr bomba......ale rychle další je to skvělá kapitola.....

34 xmona xmona | 3. května 2007 v 15:03 | Reagovat

wwwwwooooooooooooowwwwwwwwwww  konečně další je to supr napínavý až do konce těším se jako ostatní na další:-)))

35 Tana Tana | Web | 3. května 2007 v 15:26 | Reagovat

Skwele, uzasne...

36 Areneis Areneis | E-mail | 3. května 2007 v 15:49 | Reagovat

úúúúúžasný

37 katie katie | Web | 3. května 2007 v 16:08 | Reagovat

super bomba nádhera krása

38 Sseth Sseth | 3. května 2007 v 18:54 | Reagovat

fakt dobrá kapitola, už som na ňu dlho čakal :-))

39 manik-09 manik-09 | Web | 3. května 2007 v 19:32 | Reagovat

Jo! JO!Jo! kdy pak bude další?

40 pasu-Hanka pasu-Hanka | E-mail | Web | 3. května 2007 v 19:33 | Reagovat

skvělé! už jsem se nemohla dočkat! náhodou jsem mrknu a čeká mě tu tak milé překvapení, fakt super!

41 aenda aenda | E-mail | Web | 3. května 2007 v 19:33 | Reagovat

Sůpér úplně úžasný pls dááál

42 romalt romalt | Web | 3. května 2007 v 19:41 | Reagovat

Moc pěkná kapitolka. A dobré pokračování. jsem zvědavá co Harry odepíše.

43 Kaitlin Kaitlin | Web | 3. května 2007 v 21:23 | Reagovat

Náádherná kapitolka..moc se ti povedla..jsem přííšerně zvědavá na pokračování, snad bude brzo..=)

44 Caranky Caranky | 3. května 2007 v 21:30 | Reagovat

Ahojky, konečně nějaký pokračování, ale doufám, že brzo přidáš další kapitolku. Dost se mi to líbí.

45 Trili Trili | 4. května 2007 v 11:09 | Reagovat

Bááááječné překvapení. Přibyla suuper kapitola. Moc se mi líbila. Už se těším na další. A je mi jedno, když budu čekat (ale nemusí to být dlouho), jen když přibyde :-)))))

46 tornado tornado | 4. května 2007 v 17:37 | Reagovat

náádddherrrááááááá

47 Clarisa Clarisa | Web | 4. května 2007 v 19:21 | Reagovat

tahle se ti povedla. Kdy přidáš  novou kapitolu ke tvé poslední povídce? ;0P

48 Hedvika Hedvika | 4. května 2007 v 21:17 | Reagovat

Ahoj Andy, páni to je doba co si něco napsal. Krása jako vždy. Nemáš náhodou představu kdy napíšeš pokračování HP a záblesk dávné minulosti. Prosím, moc Tě prosím o další povídku. Předem děkuji H.

49 Kicio Kicio | 4. května 2007 v 21:46 | Reagovat

Přidat!Přidat!Přidat!Přidat!Přidat!Přidat!Přidat!

50 Cissy Cissy | 5. května 2007 v 13:22 | Reagovat

Bravoóó, to bylo (a je) absolutně excelentní :D :D

51 belladonna belladonna | Web | 5. května 2007 v 15:58 | Reagovat

Fantazie, naprosto super.

52 kecal kecal | Web | 5. května 2007 v 22:14 | Reagovat

super ale trvalo to dost dlouho nez pribyla dalsi kapitola doufam  ze dalsi pribude driv

53 Siria Siria | Web | 6. května 2007 v 10:57 | Reagovat

Parádní, nádherná kapča! Moooc a moc se těšim na další :-)))

54 Ten-jehož-jméno-raději-nevědět Ten-jehož-jméno-raději-nevědět | Web | 6. května 2007 v 14:07 | Reagovat

Skvělá kapitola, ale ja ti už nevěřim, že něco přidáš:-(( Spíš bych řek, že ses na tuhle povídku vykašlal a že si přidal jen proto, že tě ostatní přinutili něco napsat, takže sorry. Až tady uvidim tak tři novy kapitoly do dvou tejdnu, sem ochotnej změnit nazor, jinak adios!

VAMPIRES FOREVER!!!!!!!!!!!!!!!

55 Andy Andy | 6. května 2007 v 14:28 | Reagovat

Ten-jehož-jméno-raději-nevědět: Tak to je dost velká blbost! Kdybych se na tu povídu, nebo na psaní vykašlal, tak to oznámím a ne abych ostatní trápil... Jinak je mi celkem jedno, jakej na to máš názor. Ostatní jsou rádi, že kapitolka přišla a já budu psát tak dlouho, dokud se to bude ostatním líbit. A to i kyby jich bylo minimum...

56 Ten-jehož-jméno-raději-nevědět Ten-jehož-jméno-raději-nevědět | Web | 6. května 2007 v 15:23 | Reagovat

Okej, sorry za tu tvrdost, ale už se mi několikrat stalo, že autor se vymlouval nebo nic neřek a pak po dlouhy dobe milostive oznamil ze končí buď s povídkou nebo uplně! Tak snad chapeš proč sem napsal co sem napsal. A když řekneš jak to vidíš s další kapitolou, tak to bude fajn:-)

57 Andy Andy | 6. května 2007 v 15:51 | Reagovat

S další kapitolkou to vidím následovně: Je napsaná a až se mi vrátí zpátky na emil opravená, tak jí sem hnedka dám... :-)

58 Grifolion Grifolion | E-mail | 6. května 2007 v 17:37 | Reagovat

Povídky máš skvělý nenech se od nikoho otrávit jo a super novej vzhled.

ps. už se těším na další

59 Mania Dardeville Mania Dardeville | Web | 6. května 2007 v 19:50 | Reagovat

Téda a už sem nějak nezaregistrovala žádnou chybku!=) To je skvělý!! Obsahově, no je to pořád tak celkově uspěchaný, třeba kdybys ho nechal v minulosit dýl a tak, ale je to tvoje povídka a do děje ti moc mluvit nechci! Pěkný, těším se na další díl....

60 Sabriel Sabriel | 7. května 2007 v 19:36 | Reagovat

Excelentní!Úžasné!Perfektní!Dokonalé!!!!!

Už se těším na další kapitolku. :o) :-)

61 Mirka (Sibalka) Mirka (Sibalka) | Web | 9. května 2007 v 15:01 | Reagovat

nadhera..pls dáááááááááááááááááááááááááááááál....

62 Šaryk Šaryk | 10. května 2007 v 2:33 | Reagovat

je to krásna povídka prosím o další kapitolu

63 Ewelin Ewelin | Web | 12. května 2007 v 13:37 | Reagovat

Tý jo konečně !!!

Konečně jsme se dočkali a doufám že další kapitolka bude mnohem dřív !!!!

64 Carol Carol | 13. května 2007 v 8:15 | Reagovat

Mazec, super, krásný, nádherný.....................................................

pls další kapitolku a co NEJDŘÍV!!!!!!!!!!

65 Andy Andy | 16. května 2007 v 20:46 | Reagovat

Kdy bude další kapčá?

66 tabby tabby | Web | 22. května 2007 v 18:44 | Reagovat

uuuuuuzasne pridavek pridavek pridavek

67 xxx xxx | 23. května 2007 v 22:04 | Reagovat

máš super povídku, ale chtělo by to pokračování. kd ho valstně plánuješ??

68 Hallten Hallten | Web | 26. května 2007 v 13:14 | Reagovat

porsím přidej další kapitolu, pls pls pls

69 weruska weruska | 27. května 2007 v 9:04 | Reagovat

přidej prosím další !!!!!!!!!!!!!

70 Misha12 Misha12 | 27. května 2007 v 16:56 | Reagovat

dej sem pls další kapču!

71 ondrys ondrys | 30. května 2007 v 9:44 | Reagovat

jj kdy bude další kapča už se těším

72 Petula Petula | E-mail | 2. června 2007 v 0:03 | Reagovat

Super kapitolka, ale moc dlouho ti trvá, než sem uveřejníš další. Prosím, teď když už se blíží prázdniny, je více volného času, nemohla bys přidat další kapitolky u obou povídek Jak u Poslední z rodu Fénixe tak i u Harry Potter a záblesk z dávné minulosti. Jinak se mi tvoje povídečky mocinky líbí, jsou napsány osobitým stylem. Prostě skvělý. Jen tak dál. A prosím co nejdřív pokračuj!!!

73 Bellatrix Black Lastrange Bellatrix Black Lastrange | 8. června 2007 v 16:26 | Reagovat

Moc se mi tvůj styl psaní líbí!Je to takové tajemné a zajímavé!Kdy bude další?Prosím,prosím smutně koukám at je brzy a i k Fénixovi!Díky Bella

74 franke franke | E-mail | Web | 16. června 2007 v 11:19 | Reagovat

rychle další kapitolku...

75 zahiva zahiva | 16. června 2007 v 12:39 | Reagovat

fakt skvělí, další kapitolu please! : )

76 izik izik | 16. června 2007 v 22:44 | Reagovat

no tak sup too sem

tu povidku a npises skvele

77 naria naria | 16. června 2007 v 23:12 | Reagovat

další prosím prosím

78 Iveta Iveta | 17. června 2007 v 21:37 | Reagovat

Kdy bude další???

79 Iveta Iveta | 17. června 2007 v 21:37 | Reagovat

ploším

80 ani ani | E-mail | 19. června 2007 v 19:55 | Reagovat

napíš daľšiu, PLEASEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!

81 Blytonka Blytonka | 20. června 2007 v 13:28 | Reagovat

pls, kapču

82 Bellatrix Black Lastrange Bellatrix Black Lastrange | 20. června 2007 v 15:39 | Reagovat

Už mě nebaví čekat!Prosím udělej mi radost!

83 Santana Santana | 17. října 2008 v 15:04 | Reagovat

úzasnýýýýýýý

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama