FANTAZII SE MEZE NEKLADOU

2.kapitola - nákupy

6. května 2007 v 19:39 | Andy |  trochu jinak
Tak tydy ji máte :-)

První ranní paprsky ozářily vrcholky stromů a od vyhaslého ohně stoupal proužek dýmu. Ginny s Alexem ještě spali, ale nemělo to už mít dlouhé trvání. Na mýtině se ozval tichounký tón. Alex sebou prudce trhnul a posadil se. Ginny se rozespale posadila a koukala kolem, jako vyoraná myš.

"Neboj. To je jenom můj budík," uklidnila ho. Alex si oddechnul.

"Už bychom asi měli vstávat. Přece jenom do Londýna je to ještě kousek cesty."

Ginny se na něj nabručeně podívala. "To je ještě pořádný kousek," mumlala.

"A hele! Tady slečna je po ránu nějaká netykavka," škádlil jí.

"Znáš to přísloví nedráždi hada bosou nohou?" zeptala se ho. Přikývl a dál se na ní usmíval. "Tak to nedělej!" odsekla.

Alex se znovu usmál, pomohl jí sbalit těch pár věcí a pak do batohu dal i váčky s penězi a hodil si ho na záda. Ginny neprotestovala, a tak vyrazili. Kupodivu Alex přesně věděl, kam jít. Šli celé dopoledne a pár hodin po poledni. Konečně se před nimi objevili první domky.

"Ty jo!" vydechla Ginny. "Takhle rychle jsem to nečekala."

Alex chtěl vykročit do města, ale Ginny ho zastavila. "A to si myslíš, že tam půjdeš takhle?"

"Jak takhle?" zeptal se nechápavě.

"Vypadáš jako nějaký odrbanec!"

Alex se na sebe podíval. "Sakra!" ulevil si. Sundal batoh a začal se soustředit. Po chvíli udělal rukou neznámé gesto. Najednou měl na sobě nové oblečení. Tmavé jeany a k tomu černou košili.

"Dobrý, ne?" otočil se k Ginny.

Tak tohle ji překvapilo. "Ty umíš kouzlit!"

"Jen trochu ty základní kouzla," odpověděl, pak se na ni kriticky podíval. "A ty by jsi měla sundat ten plášť. To už se tady nenosí," usmál se.

Ginny si ho tedy sundala a dala od batohu. (aby jste rozuměli, ten batoh byl začarován tak, aby se do něj vešlo všechno). Pak společně vykročili do neznáma.

"Víš kam máme jít?" zeptala se Ginny Alexe.

"Tak zhruba."

"Co to je to tak zhruba?"

"No, je tu jeden zádrhel."

"A to?"

"Nevím jek se dostaneme na Příčnou. Nemáme hůlky a co vím, tak ke vstupu jí potřebujeme. Budeme se muset někoho zeptat, jestli nás tam nevezme." Ginny se na něj nedůvěřivě dívala.

"Nedívej se na mě takhle."

"Proč?"

"Není mi to příjemný," odpověděl Alex a dal se do kroku. Ginny se uchechtla a dohnala ho.

Ještě chvíli to trvalo, než došli do Děravého kotle. Tohle místo je ohromilo. Bylo tady tolik lidí a dokonce tu ani všichni nebyli lidé. Alex uviděl jednu ježibabu a zahlédl dva trpaslíky, jak sedí u jednoho stolku v koutě.

"Počkej tady. Dojdu se zeptat hostinského, jestli nás dovede na Příčnou," řekl Alex Ginny.

Ta jenom přikývla a dál se rozhlížela po lokále. Nikdy tady nebyla. Matka jí vždycky říkala, že až bude čarodějka tak jí sem vezme.

Alex se mezitím dostal až k barovému pultu. "Prosím vás, pane, mohl by jste nás doprovodit na Příčnou ulici?" zeptal se výčepního.

"A co byste tam potřebovali?"

"Chtěli bychom nakupovat."

Výčepní si je ještě chvíli prohlížel zkoumavým pohledem, ale pak jen přikývnul. "Jacku!" zakřičel. "Odveď tadyhle pána na Příčnou."

Jack přikývnul a odvedl Alexe, který ještě došel k Ginny na dvorek, kde poklepal na zeď a ta se rozestoupila. Alexovi a Ginny spadla čelist dolů. Slyšeli už o Příčné ulici mnohé, ale skutečnost všechno předčilo. Poděkovali Jackovi a vydali se na nákupy.

"Tak kam?" zeptal se Alex a pohledem sledoval obchod s prvotřídními potřebami na famfrpál.

"No tak já bych zkusila prvně ty hůlky," uvažovala Giny.

"Jo," přisvědčil Alex. "To je nejrozumnější nápad." A oba si to zamířili k Olivanderovi. Jen co vešli do krámku, ovanula je vůně dřeva a obklopilo je matiční, které zde panovalo.

"Dobré odpoledne," ozval se pan Olivander z jedné uličky. Ginny se lekla, ale Alex na sobě nedal nic znát.

"Dobré odpoledne," pozdravil klidně. Pan Olivander se podíval po obou zákaznících.

"Slečna Weasleyová," otočil se na Ginny a ta přikývla. "Ale vás mladý muži nepoznávám, někoho mi sice připomínáte, ale není možné, že by jste s ním byl nějak příbuzný. Jak se jmenujete?"

"Alexandr White," vykoktal ze sebe. Pan Olivander přikývl.

"Když dovolíte, tak dáma má přednost." Alex také přikývl a prodavač se otočil na Ginny.

"Takže slečno, celá vaše rodina má hůlku s žíní z jednorožce," při tom přinesl hůlku a podal jí Ginny. Ta s ní mávla, ale nic se nestalo. Takhle vyzkoušela několik hůlek a pořád nic. Když potom pan Olivander přinesl jednu hůlku, která byla od těch předchozích odlišná. Měla na sobě drobné rytiny, které znázorňovali jednorožce.

"Tuhle hůlku jsme původně dělal pro jednu princeznu, ale nějak to nevyšlo. Jádro je z ocasní žíně krále jednorožců. Zkuste ji." Ginny vzala hůlku do ruky a ucítila příjemné mravenčení po celé délce páteře. Mávla s hůlkou a kolem se rozzářili drobná světýlka a uvolnila se z ní vlna magie. Alex tu magii cítil a byl překvapen, jak je silná.

Pan Olivander se usmál. "Skvěle se k sobě hodíte." Pak se obrátil na Alexe. "Pane White, teď prosím vy."

Jestli Ginny vyzkoušela hodně hůlek, tak Alex vyzkoušel celý krám. Pan Olivander z něj byl zoufalý. Nebudu vám popisovat jak to probíhalo, protože to bychom tu byli ještě dlouho. Nakonec se prodavač vrátil s jednou krabicí. Byla šedá a vypadala zvláštně. Z ní vyndal šedou hůlku. Byla jakoby ze dvou proutků stočených do sebe.

"Tohle je hůlka, kterou jsem kdysi dávno koupil od jednoho obchodníka. Ani nevím proč. Je nad míru zvláštní. Je tvořena jasanem a vevnitř má pero z křídel pegase a niť z mozkomorova pláště." Podal mu jí a Alex po ní natáhnul ruku. Jen ovšem pohnul rukou, tak mu hůlka vlétla do ruky. Nemusel ani nic dělat. Kolem něj se objevil zlataví kruh a začal foukat vítr. Všechny ostatní hůlky se náhle naskládaly do polic. Pan Olivander se na něj se zájmem díval.

"Je to velice zajímavé. Dvě vzácné hůlky ve stejnou dobu. A ještě ke všemu zrovna ty, co jsem si myslel, že je nikdy neprodám!" pak se na oba podíval. "Dohromady to dělá sto dvacet galeonů." Čekal, že budou zdrženliví, ale dokonale ho překvapili, když vyndali jeden měšec a odpočítali z něj sto dvacet galeonů.

Alex se ještě otočil na prodavače. "Mohli bychom vás o něco požádat?" zeptal se.

"Jistě."

"Neříkejte nikomu, že jsme tu byli." Pan Olivander opatrně přikývl. Alex se s úsměvem obrátil a odešel. Jen co zavřel dveře, tak už si pan Olivander nepamatoval, že tu někdo byl a jak vypadal. Věděl jenom, že prodal dvě hůlky.

Alex se podíval na Ginny. Přišlo to, na co se vůbec netěšil. Seděla na lavičce a prohlížela si svou hůlku.

Alex se na ni usmál. "Tak vidíš, že jsi čarodějka. A podle mě budeš sakra dobrá. Teď můžeš nastoupit do Bradavic a vrátit se domů." Ginny na něj vytřeštila oči.

"Já už se domů nevrátím," rozhodla se. Alex si k ní přisednul.

"Ginny, poslouchej. Za nějaký čas ti začne rodina chybět a budeš toho litovat. Ani nevíš co to je za obrovský dar mít rodinu a někoho, komu na tobě záleží."

"Ale jim na mě nezáleží."

"Záleží. Každé matce záleží na svém dítěti."

"Ale ty nevíš jaké to je, když tě rodina nenávidí pro něco stupidního. Prosím, vezmi mě sebou! Prosím!" V jejich očí byla vidět bolest. "Já mám teď domov tam, kde jsi ty. Nevím jak to mám popsat, ale s tebou se cítím v bezpečí. Prosím, vezmi mě sebou." To už Alex nevydržel.

"Tak teda dobře," usmál se na ni. Ginny mu skočila kolem krku.

Pak Alex vstal ušklíbl se. "To ovšem znamená vymyslet ti novou identitu..." chvíli se na ní díval a pak se usmál. "Tak pojď, Angelino Greanová."

Ginny se na něj udiveně podívala. Tohle jméno se jí líbilo vždy ze všech nejvíc. Alex si to zamířil k obchodu s hábity. Když vešli, tak se k nim přihrnula madam Malkinová.

"Do Bradavic, drahouškové?"

Alex ale zavrtěl hlavou. "Ne. Vzali bychom si nějaké světlé hábity." Madam se na ně tázavě podívala, ale když viděla, že z nich nic nedostane, pustila do práce. Alex se usmál na Angie a spiklenecky na ní mrknul. "Uvidíš," řekl, když vyděl její nechápavý pohled.

Pak si ještě skočili koupit nějaké přísady do lektvaru a nakonec zašli do knihkupectví.

Angie si vybrala několik knih o přeměňování spíše pro začátečníky. Jenom lektvary si vzala pro experty. Alex přišel s hromadou knih, které když viděla, tak se zhrozila. Samé tituly typu: Expertní runová magie, Nitrozpyt pro mistry, Pokročilá bílá magie a Černá magie pro velmi pokročilé.

"To si ze mě děláš srandu."

"Ne, ani náhodou." Všechno zaplatili a vydali se dál.

"Kam teď?" zeptala se Angie.

"K zemi!" vykřikl Alex a strhnul jí právě včas, aby ji nezasáhla omračovací kletba.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Twillight Twillight | 6. května 2007 v 19:49 | Reagovat

Nááááádhera, prostě perfektní.Těším se na další.

2 krtek krtek | 6. května 2007 v 20:04 | Reagovat

to nemělo chybu... kam teď? k zemi :D jsem z toho nemohl :D doufám, že další kapitola bude co nejdřív, tato byla skvělá

3 Giner Giner | 6. května 2007 v 21:05 | Reagovat

Úžasná kapitolka, nemám slov... Tohle bylo fakt super... A ten nový vzhled je taky hezký:-)

4 Warener Warener | 6. května 2007 v 21:17 | Reagovat

Zase super :) Od tebe, Andy, se ani nic jinýho nedá čekat:) Seš fakt dobrej!!!!!!!!!

5 aenda aenda | E-mail | Web | 6. května 2007 v 21:20 | Reagovat

super mod dobrá pls dáll

6 Manik Manik | Web | 6. května 2007 v 21:28 | Reagovat

No hurááá... že ti to ale trvalo!  Doufám, že už máš nachystanou další, Protože je to super! =0D

7 franke franke | E-mail | 6. května 2007 v 21:36 | Reagovat

husot................

8 šibal šibal | 6. května 2007 v 22:00 | Reagovat

hezkýýý :-) :-)

9 romalt2 romalt2 | 6. května 2007 v 22:22 | Reagovat

C k tomu dodat???Asi jeno:Goooooooooooooooooooooood, It´s  perfekt!!!!

10 Veri Veri | 6. května 2007 v 23:02 | Reagovat

Opravdu skvělý (ostatně jako vždy:)). Kdybych si já měla vybírat,brala bych radši Poslední z rodu fénixe,protože to už nepřibylo hooooooooodně dlouho. Myslím,že by se ty povídky mohli střídat,ale to už moc žvanim.............No,je to jenom muj názor........... Jinak všechny povídky sou supééééééééééééér!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))

11 mariana mariana | Web | 6. května 2007 v 23:44 | Reagovat

Páni, utnout to v nejlepším, to se dělá?

12 victor victor | Web | 6. května 2007 v 23:50 | Reagovat

Skvělý, už se nemůžu dočkat pokračování, rozhodně se ti kapitolka povedla a jsem napjatá jak to bude pokračovat...

13 Ž-Ž Ž-Ž | 7. května 2007 v 6:29 | Reagovat

Skvělý. Hlavně ten konec =))

14 Gwen Gwen | 7. května 2007 v 7:55 | Reagovat

Já zírám...fAKT SUPROVÁ, GALAKTICKÁ...No prostě bombastická kapitola...Už se nemžu dočkat na další...:-)

15 Tana Tana | Web | 7. května 2007 v 9:18 | Reagovat

Vazne skweeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Rychlo dalsiu.

16 pasu-Hanka pasu-Hanka | E-mail | Web | 7. května 2007 v 9:54 | Reagovat

vážně skvé! takovéhle konce moc nemusim (i když si je někdy taky neodpustim), ale ta kapitolka to vynahradila. vážně supeeeeer!!!

17 Cissy Cissy | 7. května 2007 v 10:33 | Reagovat

Takže ses opět vrátil k psaní? No skvělé :D jsem za to moc ráda... doufám, že ti to vydrží... Kapča je skvělá, jako vždy

18 Wigy Wigy | 7. května 2007 v 13:18 | Reagovat

Nádherný!!! Prostě není co dodat...=o)

19 Polgara Polgara | E-mail | Web | 7. května 2007 v 14:40 | Reagovat

Moc hezká kapitolka,už se těším na další. Jo a mimochodem, já jsem přidala konečně po velmi dlouhé době 13 kapitolku

20 notechiska notechiska | 7. května 2007 v 15:05 | Reagovat

ta anketa je podraz já chci kapitolku ke všemu!!! jo a tahle kapča je super

21 Bobika Bobika | E-mail | Web | 7. května 2007 v 16:44 | Reagovat

Hezká kapitola, i když tahle povídka ze všech tvých není zrovna má nejoblíbenější. Ty druhé mi k srdci přirostli víc...

Mám jen na tebe dotaz: Kde jsi našel obrázek, co máš na záhlaví? Moc se mi líbí...

22 Andy Andy | 7. května 2007 v 18:54 | Reagovat

notechiska: neboj se. Budou, jenom vpořadí, jaké určí anketa :-)

Babika: heh. to je těžký... já mám těch obrázků tolik, že už ani nevím odkaď sou... ale zkusím se podívat :-)

23 Siria Siria | Web | 7. května 2007 v 19:14 | Reagovat

Skvělá kapča! Nádherná, vážně! Těšim se na další :-)))

24 MarS MarS | 8. května 2007 v 4:55 | Reagovat

moooc pekne :) s hlasovanim nevim - nemuzu se rozhodnout .... tak snad hlasuji pro to, aby Ti nechybela inspirace, cas a chut na psani :))

25 Nemesis Nemesis | 8. května 2007 v 11:57 | Reagovat

:D Dalčííí

26 katie katie | Web | 8. května 2007 v 15:57 | Reagovat

super bomba nádhera jen tak dál

27 Manik Manik | Web | 8. května 2007 v 16:04 | Reagovat

Bobika: já bych řekla, že je to proto že je vlastně nová, jsou tu teprve dvě kapitolky, ale je pěkná, to semusí nechat! =0D

28 Manik Manik | Web | 8. května 2007 v 16:08 | Reagovat

Andy, když tak přemýšlím ta ankete... to tu kapitolu budeš teprve psát, nebo už ji máš napsanou???

29 Andy Andy | 8. května 2007 v 16:16 | Reagovat

lidičky promiňte, ale s další kapitolkou to vypadá na dlouho... mám moc věcí a vůbec nestíhám... moc se vám omlouvám, ale slibuju, že až se dostanu k počítači a budu mít trochu času tak něco napíšu... ještě jednou promiňte :-) Andy

30 Manik Manik | Web | 8. května 2007 v 16:45 | Reagovat

ááááááá šmarjáá a já si zrovna říkala jak si se rozepsal! =0(

31 Manik Manik | Web | 8. května 2007 v 16:45 | Reagovat

=0D

32 atropa atropa | Web | 8. května 2007 v 20:33 | Reagovat

krásná kapitola Andy.

33 Hedvika Hedvika | 8. května 2007 v 22:54 | Reagovat

Ahoj Andy, právě mě napadlo, že by Fénixův řád. Jen tak dál. Pokračuj prosím, píšeš krásně. Za další kapitolky děkuji. H.

34 manik manik | Web | 9. května 2007 v 13:53 | Reagovat

taky jsem si říkala, že by to mohl být někdo z řádu, ale ona to spíš bude Bella - co???

Andy?! nenechávej nás tu samotný - bez kapitol, nakonec to patně zkončí to mi věř a mimochodem, jak jsi na tom s psaním???

35 Kaitlin Kaitlin | Web | 10. května 2007 v 18:20 | Reagovat

Krásná kapitolka..=) =)

36 Gwindor Gwindor | 11. května 2007 v 1:45 | Reagovat

Ty jo to je komentů, že by to bylo tím že máš skvělí povídky? :-)

37 Polgara Polgara | E-mail | Web | 11. května 2007 v 17:30 | Reagovat

Ahoj, mohl by jsi změnit můj odkaz? Probíhá totiž přesun stránek www.polgara.webgarden.cz

38 Falco Falco | 16. května 2007 v 22:47 | Reagovat

hooiiiidne cool kdy bude dalsi? :P

39 Veri Veri | 19. května 2007 v 13:02 | Reagovat

Tak co,Andy????????  Jak to vypadá???????  :)

40 Manik Manik | Web | 19. května 2007 v 21:59 | Reagovat

jo! Andy jak to vypadá??????

41 Ž-Ž Ž-Ž | 24. května 2007 v 17:00 | Reagovat

Kdy pa bude další??? Japa si na tom??? =))

42 Petr Petr | 24. května 2007 v 21:36 | Reagovat

JAsne mi te chápem jen bych chtel vedet k čemu bude kapitola

43 manik manik | Web | 25. května 2007 v 21:56 | Reagovat

Ale notááák! já sem teď přijela z Anglie celá natěšená, že něco určitě napíšeš a ty nic - kolik toho už máš?

44 Polgara Polgara | E-mail | Web | 26. května 2007 v 10:47 | Reagovat

Ahoj, mohl by sis změnit můj odkaz prosím? díky

45 manik manik | 26. května 2007 v 10:52 | Reagovat

ty toho taky naděláš, kvůli pitomímu odkazu!

46 Tirael Tirael | Web | 26. května 2007 v 11:18 | Reagovat

upe super a plosim mtkněte se na tu stránku co sem zadal jako web, ta je totiž taky upe super

47 manik manik | 26. května 2007 v 20:54 | Reagovat

hahahahaha! ja už tam sem =0P

48 franke franke | E-mail | Web | 28. května 2007 v 11:38 | Reagovat

velice dobré ale chtělo by to další kapitolku

49 franke franke | E-mail | Web | 28. května 2007 v 11:43 | Reagovat

ahoj prosim tě dal by jsi mi sem odkaz na můj blog zrovna jsem ho dodělal a ted postupně přidávám kapitolky na mojí povídku....moc prsím přidej mě do odkazů tady

50 franke franke | E-mail | Web | 29. května 2007 v 11:26 | Reagovat

pls dal by jsi si me sem do odkazů?????http://www.flasherfantasyblog.blog.cz

51 Lischticka Lischticka | 30. května 2007 v 15:08 | Reagovat

Čau Andy, nechtěl by ses ozvat? Aspoň něco ve stylu "Jsem tady a žiju"? Kapitolka super jako vždy (to už ani nemusím po těch komentech psát), jenom by sis to možná mohl po sobě občas přečíst =)

52 Andy Andy | 1. června 2007 v 19:25 | Reagovat

hehe tak jsem tady, žiju a jde mi se načíst stránky... sry ale nějak jem se sem nemohl odstat.... ale slibuju, že se budud snažit, aby tu byla brzo další kapitolka...

53 MarS MarS | 2. června 2007 v 18:41 | Reagovat

tak tomu rikam dobra zprava :-)

54 Lischticka Lischticka | 3. června 2007 v 16:46 | Reagovat

Dobrá? Minimálně skvělá =oD

55 manik manik | Web | 3. června 2007 v 18:58 | Reagovat

Oh! ty mě chceš zabít, nebo co?!

já jsem týden v anglii, hned na to pak dostanu dalšího zaracha nakompl - jak debil se těším až se sem konečně nějak propašuju a ty?!

NIC!!! JEŽŽÍÍÍÍÍÍŠ PROČ MI TO DĚLÁŠ?! DYŤ JÝÁ SI TO NEZASLOUŽÍÍÍM

56 Andy Andy | 4. června 2007 v 17:18 | Reagovat

To si nemyslím, že by jsi si to někdo zaloužil... ale stejně tak si já nezasloužím to co teďka máme ve škole... na každej den min dvě písemky a já ani jednu nesmím zmrvit... sry ale o víkendu budu mít čas ( doufám ) a něco napíšu... je mi to opravdu líto, ale zatím odemě nemůžete čekat kapitolku... ne tenhle tejden... ale doufám, že brzo bude další. Opravdu mě to mrzí. Taky bych se na to nejraději vybodnul a raději něco napsal, ale bohužel to nejde.... :(

57 romalt2 romalt2 | 4. června 2007 v 18:17 | Reagovat

Jj.To je teďka ve škole peklo.Já si radši počkám, než aby měl Andy zaracha na comp.

58 Andy Andy | 5. června 2007 v 16:05 | Reagovat

díky... :-) chápavej člověk...

59 franke franke | E-mail | Web | 5. června 2007 v 17:53 | Reagovat

good těším se o víkendu a prosím tě přidal by jsi můj blog do odkazů tady moc pls

60 romalt2 romalt2 | 6. června 2007 v 20:02 | Reagovat

Nemáš zač, mě to taky všechno nejde stíhat.

61 Bellatrix Black Lastrange Bellatrix Black Lastrange | 8. června 2007 v 17:49 | Reagovat

To jako tet o víkendu?Prosím,prosím něco přidej!Ps:Určo tam nějak zapoj např.Jamese Pottera nebo tak.

62 Andy Andy | 8. června 2007 v 21:02 | Reagovat

franke: už jsem ttě přidal, ale nevim proč se mi to tu nezobrazilo...

63 Falco Falco | 9. června 2007 v 10:50 | Reagovat

hele andy kam chodis na skolu?

64 naria naria | 9. června 2007 v 19:26 | Reagovat

tak co andy bude tento víkend něco nebo ne :- )??

65 Andy Andy | 10. června 2007 v 18:49 | Reagovat

lidičky prominte, ale tenhle víkend nic nebude... nečekané okolnosti... ( návštěva :-/ ) nezlobte se prosím... :-(

Falco: do tábora....

66 franke franke | E-mail | Web | 10. června 2007 v 19:29 | Reagovat

to je jedno ale pls jestli to nějak půjde....pls

67 franke franke | E-mail | Web | 12. června 2007 v 20:25 | Reagovat

cawec tak co jak to vypada???

68 franke franke | E-mail | Web | 16. června 2007 v 11:12 | Reagovat

tak jak to jde co myslíš Andy kdy bude další kapitolka??

69 naria naria | 16. června 2007 v 20:10 | Reagovat

andy notak kdy bude další kapitolka. doufám, že ještě dneska

70 zahiva zahiva | 16. června 2007 v 22:12 | Reagovat

Ježiši nenapínej nás další kapitolu!!!!

71 Blytonka Blytonka | 18. června 2007 v 20:42 | Reagovat

prosím, kapitolku

72 franke franke | E-mail | Web | 19. června 2007 v 14:34 | Reagovat

KAPITOLKU pls moc

73 werusenka werusenka | Web | 19. června 2007 v 15:55 | Reagovat

kdy bude další kapča

74 alex alex | 20. června 2007 v 20:37 | Reagovat

notak Andy kdy bude další??

75 manik manik | Web | 21. června 2007 v 15:09 | Reagovat

prosis prosíím smutně koukám..

76 Blytonka Blytonka | Web | 22. června 2007 v 16:56 | Reagovat

myslíš, že tenhle víkend by něco být mohlo? :-(

77 pasu - Pavla pasu - Pavla | E-mail | Web | 22. června 2007 v 20:25 | Reagovat

andy nechtel by jsi aspon priblizne napsat kdy bude dalsi kapitolka???? docela by me zajimalo jestli si ji prectu jeste pred prazdninama a nebo o prazdninach

78 Fion Fion | 1. července 2007 v 20:07 | Reagovat

Ty poslední věty, ty jsou vážně úžasný=))))))...chtělo by to pokráčko, tak jestli se mohu zeptat, na kdy tak počítáš, že by mohlo být=)))))))))))

79 M. M. | E-mail | 30. července 2007 v 13:08 | Reagovat

nevím co napsat ... no skrátím to  děkuju je to skvělý

80 effren effren | Web | 15. srpna 2007 v 22:30 | Reagovat

Tak v ankete hlasovat nebudu, miluju vsechny tvoje povidky...

81 Flasher Flasher | 4. září 2007 v 14:51 | Reagovat

tak rychle dalsi je to super ale fakt by to chtelo dalsi kapcu.......SUPER :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama