FANTAZII SE MEZE NEKLADOU

4. kapitola

10. února 2007 v 21:35 | Andy |  Harry Potter a záblesk dávné minulosti
Byl sychraví den. Všude se válela mlha a nikomu se nechtělo ven. Nedaleko malé vesničky se najedno objevily dvě postavy. Měli na sobě dlouhé pláště. Jedna byla v modro-stříbrném a druhá v černém. Obě postavy měli na zádech batohy. Harry se podíval na Kati. Ta se rozhlížela kolem sebe.

"Tak jak se cítíš?" Zeptal se jí.

"Docela zvláštně". Přiznala. Harry se trochu usmál. Pak vykročil k lesu.

"Víš kam jdeš?" Zeptala se ho s obavami Kati.

"No vlastně ne." Přiznal, ale nezpomalil a mířil pořád dál. Něco ho tam přitahovalo. Když přišel na kraj les tak se zamyslel. Na mysl mu vyplula myšlenka na dům s číslem 23. jen co si na tu adresu vzpomněl se před ním začal objevovat krásný dům. No, spíše vila. Kati se na to vyjeveně dívala. Harry se jenom usmál a vyrazil k vchodovým dveřím.

Vzal za kliku a ta zlatě zazářila. Pak jenom lehce zatlačil na dveře a ony se otevřely. Oba vešli do vstupní haly. Byla celá z mramoru a vypadala úchvatně. Nemohli se na tu nádheru vynadívat. Z haly vedlo schodiště do dalšího patra. Bylo zde i několik obrazů, ale ty většinou znázorňovali nějakou krajinu. Najednou se před nimi ozvalo tiché puf a před nimi se objevil domácí skřítek.

"Vítám vás ve vašem sídle." Zapištěl skřítek a uklonil se jim. "Jmenuji se Chico a má rodina zde slouží a stará se o tento dům už od začátku."

"Ahoj Chino." Usmál se Harry. "Já jsem Harry Potter a tohle je Kati Grifinová." Skřítek se jim ještě jednou uklonil.

"Můžu vám nějak pomoci?" Zeptal se.

"Mohl by jsi nás prosím provést po domě?" Zeptala se ho Kat.

"Jistě madam." Odpověděl skřítek a hned vyrazil. Dům byl opravdu veliký. Dole byla jídelna a obývací pokoj. Ještě tam byl velký sál.

"Tady se budou pořádat večírky." Uznale pokýval hlavou Harry. Nahoře byly pokoje pro hosty a jeden velký s manželskou postelí. Ten si hned chtěl urvat každém pro sebe, a tak se nakonec dohodli, že tam budou bydlet spolu. Nejkrásnější místo z domu byla však pracovna. Jen co do ní vstoupili, tak se museli obdivovat tomu jak vypadala. Byla tam obrovská knihovna. Zabírala celé první a druhé patro. U vysokých oken, ze kterých bylo vidět na vesnici, byl dubový stůl s dvěma židlemi. Jen co se k němu dostali, tak se ozval radostný hlas.

"No hurá. Už jste tady." Oba se otočili a uviděli veliký obraz a na něm všichni zakladatelé Bradavic a Alana. Harry s Kat se na ně usmáli.

"Konečně. Už tady začínala být nuda." Řekl Godrik a usmál se. "Rád vás zase vidím."

"To mi vás taky." Ujistil je Harry.

"No tak to jsme rádi." Zasmál se Salzar.

"Takže." Začal Alan. "Tohle je teďka váš dům. Pěknej co? Přenesli jsme sem všechny knihy z tajemné komnaty. Pak jsme ji ještě začarovali, alby se sama doplňovala. Jinak dům nemůže nikdo najít. Jenom vy můžete prozradit jeho adresu." Pak se na ně podívala Rowena a začala.

"V Bradavicích jsme vybudovali místnost času. Je možný se spojit s naší dobou. Budeme vám tam zanechávat vzkazy a vy by jste se měli taky občas ozvat." Harry a Kat se na ně zaraženě dívali.

"No co se tak divíte. Přece se o nás mluví jako o největších kouzelnících všech dob. Tak to bylo přece jenom pro nás maličkost, když jsme spolupracovali." Usmála se na ně.

"Mládeži už by jste měli jít." Ozval se Godrik. Harry si najednou uvědomil, že je nejvyšší čas. Přehodil si kápi přes hlavu změnil si plášť na rudou a Kati udělala to samé. Takhle se spolu přemístili do Temného sídla.
Objevili se v té místnosti které zmizel. Okamžitě poznal tu scénu před sebou. Voldemort zrovna vyslal Avadu na Tonksovou. Jeho mladší já se té kletbě vhrlo do cesty. Kousek před ním se najednou objevil bílí štít. Kouzlo prošlo skrz, ale bylo jiné. Vrazilo do něj. Skácel se k zemi. Začal průsvitnět. Viděl jak ztěžka říká slova na rozloučenou. Pak zachytil jeho pohled a rozplynul se.

"To vypadalo strašně." Zašeptala Kat. Harry jenom přikývnul. Voldemort na to chvíli jen tak koukal a pak se začal smát. Pak se podíval na své vězně.

"Tak vidíte. Tahle nemáte ani tělo svého hrdiny. Ušklíbl se. Už vás němá kdo zachránit." Namířil na ně hůlky. "Sbohem." Pronesl s mrazivým úsměvem. "Avada …" začal ale nestačil to doříct.

"NE!" Rozlehl se síní mužský hlas. Ve všech smrtijedech trhlo. I Voldemort sebou trhnul. V tom hlasu bylo tolik rozhodnosti vyrovnanosti a hlavně naděje, štěstí a lásky, že se mu to vůbec nelíbilo. Naopak paní Weasleová a Tonková se podívali na nově příchozí. Byly dva, jeden postupoval blíž k Voldemortovi zatímco druhý se vydal k nim. Okolo postavy která mířila k Voldemortovi se tetelil vzduch. Bylo poznat, že je rozzlobený.

"Slíbil jsi, že je pustíš!" Řekl muž a zastavil se kousek před ním. Voldemort se na něj díval. Neviděl mu do tváře.

"Kdo si myslíš, že jsi?" Zeptal se ho. Muž se jenom usmál.

"Já jsem všechno co ty nesnášíš a čím opovrhuješ. Jsem přátelství, láska, víra a naděje. Já jsem ten koho se bojíš ze všech nevíc a kým opovrhuješ. Jsem ten co ti nedá spát." Dokončil. Voldemort se na něj jenom chvíli díval a potom se rozesmál tím svým ledovím smíchem. "No jak myslíš." Odpověděl kousavě. Pak na něj namířil hůlkou.

"Crucio." Harry jenom vyrovnaně stál. Než se k němu kletba dostala tak zmizela. Všichni na to koukali jako na zázrak i Voldemort byl dost překvapený.

"Tady pro tebe něco mám Tome." Řekl Harry a podal mu dopis, který dostal od Salazara. Voldemort se na něj podezíravě díval. Když si vzal dopis tak na něj vytřeštil nevěřícně oči. Byla na něm zvláštní pečeť. Jezevec kolem kterého byl had. Voldemort se na to jenom nevěřícně díval. Pak pomalu začal rozbalovat obálku a potom si číst dopis.

Milí Tome!

Jak jistě víš tak ty jsi můj dědic. Asi ale nevíš, že jsi zároveň dědic Mrzimoru. Ano je to tak. A teď k tomu, proč ti posílám tento dopis. Až ke mně se donesli zvěsti o tvých činech. A abych řekl pravdu tak se mi vůbec nelíbí! Nevím proč nesnášíš mudli. Můj syn si vzal mudlovskou dívku a jsou spolu šťastní. Taky nevím kdo vymyslel tu naprostou blbost, že jsem odešel z Bradavic. S Godrikem a Rowenou jsme nejlepší přátelé a svojí ženu hluboce miluji. Tím víc ovšem tvoje činny odsuzuji. Jsem tebou velice zklamaný! Toho to důvodu jsem se rozhodl tě vydědit. Už nemáš právo si říkat dědic Zmijozela ani Mrzimoru. Tímto ti také odebírám tvoje schopnosti. Ovšem náš rod nesmí skončit, a tak ustanovil dalšího dědice.

Sbohem Tome Radle.

Salazar Zmijozel a Helga z Mrzimoru.


Po dočtení dopisu z něj vyletěli dva bílé paprsky. Když narazily do Voldemorta tak to vypadalo jako by se od něj odrazily a zamířili jinam. Jeden byl zeleno stříbrný a druhý modro bílí. Zamířili přímo na Harryho. Ten byl docela vyděšený. Paprsky se do něj vpily. Čekal, že se mu něco stane, ale nic. Jenom příjemný pocit a příval energie.

"Co to bylo?" Ptal se sám sebe. Voldemort se vyděšeně díval na dopis. Pak se ovšem rozhněvaně podíval na Harryho.

"Za to zaplatíš!" Zařval na něj. "Avada Kedavra." Harry se včas vyhnul. Jenom mávnul hůlkou a Voldemort odletěl na druhou stranu síně a rozmáznul se o zeď. Harry vytřeštil oči. Takovouhle sílu toho kouzla nečekal. Bylo z černé magie a jemu se nikdy nepodařilo takhle silné. Nevěděl co má dělat. Pak se podíval na Kat. Ta se na něj jenom ohromeně dívala. Harry k ní přišel.

"Nevím co to znamená, ale měly bychom vypadnout, než se vzpamatujou." Kati se na něj jenom zkoumavě dívala a pak přikývla. Kat chytila Tonksovou a Harry paní Weasleovou. Pak se chytily navzájem a přenesli se na ústředí.Na ústředí panovala ponurá nálada. Remus seděl zdrceně v kuchyni. Byla to už hodina co byl Harry pryč. Věděl, že už ho s největší pravděpodobností neuvidí. Všichni byly zaraženi. Hermiona ležela v ložnici a plakala Ronovi na rameno. Ten byl bílí jako stěna. Byl přesvědčen, že to byl jeho vina. On provokoval Harryho. Nenáviděl se za to. Věděl, že za to Harry nemůže co se stalo, ale stejně na něj řval a dával mu to za vinu.Všichni byly ponořeny hluboko do svých myšlenek. Najednou se ozvalo hlasité prásk,jak se někdo přemístil. Nikdo tomu nevěnoval pozornost. Jenom Pan Weaslei se zvedl a šel se podívat na to, kdo to je. Jen co uviděl návštěvu tak mu srdce poskočilo.

"Molly!" Vykřikl a vrhnul se ke své ženě. To probralo i ostatní. Všichni rychle doběhli do vstupní síně. V ní uviděli podivné seskupení. Pan Weaslei podpíral z jedné strany svou ženu a zdruhé strany ji podpírala postava v červeném plášti. Další postava v plášti podpírala Tonksovou. Chvíli se na tu scénu dívali, ale potom se vrhli k příchozím a pomáhali jim uložit jejich přátele. Když byly oba neznámí zproštěny svého břemene tak se pomalu a potichu vytratili. Všichni lítali kolem Molly a Nimfadóry, a tak si jich nevšimli. Paní Weasleová byla v šoku a nic nedělala. Ani neodpovídala na dotazy ostatních. Oni to ovšem nevzdávali. Nimfadóra byla trochu komunikativnější.

"Nim co se stalo?" Zeptal se jí Remus. Nimfadora se na něj podívala. Měla zarudlé oči od pláče.

"Je pryč." Vypadlo z ní. Chytila si kolena a přitáhla si je k tělu. Začala se kolébat dopředu a dozadu. Lupin se na ní zadíval.

"Kdo je pryč?" Zeptal se. Tonksové do očí vrkly slzy.

"H-Harry." Dostala ze sebe nakonec. Pak se převrátila a vyzvracela se na podlahu. Remus na ní strnule zíral.

Takže je pryč. Přepadl ho strašný smutek. Co jsem mohl jiného čekat. Od tamtuď neměl šanci se dostat. Dostal se sice z hodně malérů, ale z tohohle už ne. Roztřásla se mu kolena a on se svezl na zem. Byl ten poslední, kdo mi zbyl. James, Lili, Sírius a teď i Harry. Za co mě osude trestáš? Proč on? Měl celí život předenou. Proč ne radši já? Tyhle a další otázky se mu honily hlavou. Ani si neuvědomil, že klečí na zemi a pláče. Po tvářích mu stékala jedna slza za druhou. Měl ho líp ochránit, ale on to nedokázal. Zklamal své přátele. Zklamal sám sebe. Byl to hrozný pocit. Cítil, jak s ním někdo cloumá, ale nevnímal. Bylo mu všechno jedno. Nakonec ho někdo přenesl na nosítka a odnesl do pokoje.Po tom, co se tak najednou objevili obě unesené to došel někdo oznámit Brumbálovi. Ten se tam okamžitě hrnul. Prohlížel si celou situaci a nemohl si nevšimnout Remuse. Přišel k němu a položil mu ruku na rameno.

"Remusi." Promluvil na něj. Nereagoval. Zkoušel ho nějak vytrhnou z toho stavu, když se mu to nepovedlo tak jenom rezignovaně vykouzlil nosítka a odnesl ho do jeho pokoje. Když se vrátil do kuchyně tak v ní sedělo několik lidí.

"Jak se sem dostali?" Zeptal se Brumbál.

"Někdo je přinesl." Odpověděl Pastorek.

"Někdo a kdo?" Ptal se pořád Brumbál.

"Já nevím Brumbále. Neviděl jsem jim do tváře." Brumbál se na ně překvapeně díval.

"A kde jsou teďka? Zeptal se."

"To nevím. Pryč." Brumbál e na ně šokovaně podíval.

"Pryč? A jak se sem vlastně dostali?"

"Přemístili se." Brumbál se podíval na ostatní.

"Přemístili? Ale to znamená, že znají adresu." Ostatní jenom pokrčili rameny.

"Co je s vámi?" Zeptal se Brumbál.

"Harry je mrtví." Řekl někdo. Brumbál sebou trhnul.

"Cože?" Zeptal se bledý jako stěna.

"Právě proto asi přežily Molly a Tonks." Odpověděl zase někdo jiný. Brumbál si zdrceně sednul na židli a složil si ruce do dlaní.

"To ne." Uniklo mu tiché povzdechnutí.Harry s Kati se přemístili do svého sídla. Harry se hned vydal do pracovny.

"Co bylo v tom dopise?" Vyštěkl okamžitě na Salazara.

"Ah. Takže jsi mu ho už dal jo? To je dobře…"

"Co-bylo-v-tom-pitomím-dopise?" Vyštěkl na něj zase Harry. Salazar se na něj podíval.

"Bylo tam jen tolik, že ho zbavujeme dědictví." Vysvětlila Helga. Harrry se na ní překvapeně díval.

"A co to mělo znamenat, že potom ty paprsky narazili do mě?" Zeptal se udiveně.

"To znamená, že naším novým dědicem jsi ty." Vysvětlil Salazar. Harry na něj vytřeštil oči.

"Tak proto bylo to kouzlo tak silné." Věděl, že jedna ze Salazarových schopností bylo, že dokázal vykouzlit velice silná kouzla. Salazar přikývl.

"Doufám, že ti to nevadí." Podotkl.

"Jistě, že ne." Odpověděl Harry. Salazar s Helgou se na něj usmáli. Tenhle mladý muž je nikdy nepřestane překvapovat.

"Tak vítej do rodiny chlapče." Usmál se Salazar. Harry se na něj taky usmál.

Kati to celé pozorovala z povzdálí.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Andy Andy | 10. února 2007 v 21:38 | Reagovat

tak jesm konečně zase něco napsal :-) doufám, že se vám to bude líbyt

P.S.: Pořád platí, že tohle není komentář ;-)

2 Rick Rick | 10. února 2007 v 21:46 | Reagovat

Vynikající Andy jako vždy a mám první koment.

3 alex alex | 10. února 2007 v 22:05 | Reagovat

vynikající, ale chtělo by to přidávat kapitolky častěji

4 Falco Falco | 10. února 2007 v 22:12 | Reagovat

jo souhlasim.. az na to ze to nebylo vynikající ale naprosto bombový, úžasný atd... :) každopádně sem rád, že pokračuješ. Je to fakt supr... Snad bude brzo další :)

5 gwindor gwindor | 10. února 2007 v 22:31 | Reagovat

Pripojuji se k blahoprani je to fakt skveli.

6 Vlk Vlk | 10. února 2007 v 22:33 | Reagovat

Připojuji se k ostatním čtenářům - kapitola nemá chybu. Vylepšit by šlo snad jen přidávání kapitol - jinak dokonalost sama,...

:-))

7 Gabe Gabe | Web | 10. února 2007 v 22:33 | Reagovat

Člověče, ty víš jak nechat člověka se nalepit na obrazovku. Je to skvělý, i když mělo by to jednu malililinkatou chybičku. Pan Weasley se píše s Y a ne s I

8 Jarwis Jarwis | Web | 10. února 2007 v 22:34 | Reagovat

jako obvykle skvělí, a souhlasím s Alexem, ale jenom bych dodal,že jestli ti to trvá tak dlouho, jen proto, že přemýšlíš nad dějem, nebo jeswtli mášč důležitější věci na práci, tak pokračuj tak jako do teď

9 Mordvold Mordvold | 10. února 2007 v 22:39 | Reagovat

Skvělá povídka a taky skvělá kapitola! Nepřemýšlel jsi nad Beta-readerem? Mohl by alespoň odstranit ty největší chyby! Jinak skvěle promyšlený děj a tak.

10 Flammea Flammea | Web | 10. února 2007 v 23:09 | Reagovat

Páni!! Je to vážně krásně napsaný. Už se těšim na další kapitolu a hlavně na to, jak to bude pokračovat. Zatim to nemá chybu =)

11 Vicky Vicky | 10. února 2007 v 23:47 | Reagovat

Bezva....sem zvedava jak to bude pokracovat! jen tak dal...

12 Tundra-Loki Tundra-Loki | Web | 10. února 2007 v 23:57 | Reagovat

Svělíííííííííí, pls ať je další brzo, brzičko  :-)

(mimochodem, já taky přidal)

13 Ghoster Ghoster | Web | 11. února 2007 v 0:08 | Reagovat

Hustý super. Doufám, že na další nebudeme tak dlouho čekat... ale musim za sebe říct, že se mi čekání vyplatilo. :-D

14 victor victor | Web | 11. února 2007 v 1:24 | Reagovat

Jo a Nimfadóra se píše Nymfadora, jinak dobrý. Děkuji za kapitolku.

15 Trili Trili | 11. února 2007 v 1:40 | Reagovat

Souhlasím se všemi. Je to doopravdy pěkná kapitola. I s Mordvoldem. Betareader by se ti hodil. Alespoň na psaní tvrdých a měkkých i, y. Ale dá se to přehlédnout, kapitola je boží. :-)

16 Gartepka Gartepka | 11. února 2007 v 7:08 | Reagovat

Tahle kapitola je opravdu úžasná... Sice jsem si musela přečíst všechny kapitoly téhle povídky, abych si jí připomněla, ale to je můj problém :o) Ale tahle kapitolka je bezpochyby nádherná, skvělá, krásná, propracovaná, promyšlená... No prostě: Beautiful, so beautiful :o)

17 pasu pasu | Web | 11. února 2007 v 8:11 | Reagovat

super kapca ale zda se mi to nebo mas v dopise, že je dědicem Havraspáru a Zmijozelu a dole podepsany salazara zmijozela a Helgu mrzimoru

18 iriska iriska | 11. února 2007 v 9:00 | Reagovat

andy je to naprosto úžasné, chudák remus doufám, že se z toho brzo vzpamatuje :o))

19 Petr Petr | 11. února 2007 v 9:20 | Reagovat

Užasný klydne sy dej z další kapitolou na čas me to nevadí je to super

20 šibal šibal | 11. února 2007 v 9:27 | Reagovat

hezkýýý :-) :-)

21 xmona xmona | 11. února 2007 v 9:29 | Reagovat

super ale chudák Remus

22 Giner Giner | Web | 11. února 2007 v 9:29 | Reagovat

Super kapitolka:-)

23 Egwain Egwain | 11. února 2007 v 9:37 | Reagovat

Skvělé!! Doufám, že na další kapitolu nebudeme muset čekat takhle dlouho:-)

24 Sherina Sherina | 11. února 2007 v 9:54 | Reagovat

až na pár chybiček, které tu už byly řečeny to je skvělá kapitolka

25 fanda fanda | E-mail | 11. února 2007 v 10:35 | Reagovat

bomba!!!!!!!!!!konečně další!!!!!ale néé že budeme čekat zase tak dlouho...............jinak vynikající jako vždy

26 Manik Manik | 11. února 2007 v 12:06 | Reagovat

DALŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!

rYCHLE PROSÍÍÍÍÍÍÍÍÍM!!!

27 Keneth Mcalpin Keneth Mcalpin | 11. února 2007 v 12:20 | Reagovat

Na začátku dopisu je napsáno že je dědicem mrzimoru pak havraspáru a máš podepsanou Helgu z mrzimoru.

28 katie katie | 11. února 2007 v 12:30 | Reagovat

BOMBA SKVĚLÝ TYCHLE DALŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍ PROSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍMMMMMMM

29 katie katie | 11. února 2007 v 12:30 | Reagovat

rychle ne tychle sorry

30 Kaitlin Kaitlin | Web | 11. února 2007 v 12:41 | Reagovat

Nádherný!! Doufám, že další bude co nejdřív!!!=)

31 Wigy Wigy | 11. února 2007 v 13:11 | Reagovat

Úžasný, super, prostě skvělý=o) Určitě se vyplatilo si počkat=o)

32 Siria Siria | 11. února 2007 v 13:55 | Reagovat

Naprosto úžasný, nic víc se k tomu snad ani říct nedá :-) Jenom to, že se strašně těším na další.

33 Vruon Vruon | 11. února 2007 v 15:40 | Reagovat

Super co takhle napsat v brzké době další kapitolku páč se nám to pěkně rozjelo bylo by to velice příhodné :)

34 ellion ellion | E-mail | Web | 11. února 2007 v 18:05 | Reagovat

superrrrr=)))

35 romalt romalt | Web | 11. února 2007 v 18:36 | Reagovat

Je to fakt supeeeer. těším se na další kapču.

36 Neal Neal | 11. února 2007 v 20:34 | Reagovat

nááááááááááádhera....konečne ďalšia kapitola....vynikajúce

37 Meraena Meraena | E-mail | Web | 11. února 2007 v 20:37 | Reagovat

V tvých povídkách jde vidět, jak velkou máš fantasii. Máš tam ale hodně pravopisných chyb, jestli chceš, tak ti ráda budu dělat Beta-readera... můžeš mě kontaktovat přes email...

38 Jantar Jantar | 12. února 2007 v 13:18 | Reagovat

Povídká nádherná a kapitola super.Nejvíc se mi,ale líbil proslov Harryho k Voldemerdovi./ Já jsem všechno co ty nesnášíš a čím opovrhuješ.Jsem přátelství,láska,víra a naděje. Já jsem ten koho se bojíš ze všech nejvíc  a kým opovrhuješ.Jsem ten co ti nedá spát./ Tohle je dokonalé.

39 sallssa sallssa | 12. února 2007 v 15:08 | Reagovat

báječný :-)

40 Tana Tana | 12. února 2007 v 16:14 | Reagovat

Nadherne :-)

41 Aryon Aryon | 12. února 2007 v 16:21 | Reagovat

super geniální kapča,dík!!

42 fanda fanda | E-mail | 12. února 2007 v 16:59 | Reagovat

tak co dáš sem další kapitolu a potěšíš nás zase všechy a nebo nás zase budeš mučit ?????????dej sem další kapitolu....

43 fanda fanda | E-mail | 12. února 2007 v 17:00 | Reagovat

tak co dáš sem další kapitolu a potěšíš nás zase všechny a nebo nás zase budeš mučit ?????????dej sem další kapitolu....

44 Elví­ra Elví­ra | E-mail | Web | 12. února 2007 v 19:03 | Reagovat

Jůůů, já nemám slov, souhlasím s Jantar, proslov k Voldymu prostě neměl chybu:)))

45 admyna admyna | 14. února 2007 v 16:33 | Reagovat

páni to je vynikající povídka. kdy bude další akpitolka

46 aly aly | Web | 14. února 2007 v 17:24 | Reagovat

páni to je nádherný.

47 Cissy Cissy | 14. února 2007 v 19:15 | Reagovat

Tahle kapča je opravdu excellentní! Tuhle povídku jsem začala číst dnes :) a přečetla jsem jí jedním "dechem"

48 Wastow Wastow | Web | 14. února 2007 v 23:26 | Reagovat

skvely kdy bude dalsi?

49 Aly Aly | 16. února 2007 v 13:11 | Reagovat

Andy prosím, kdy přidáš novou kapitolku.

50 Veri Veri | 18. února 2007 v 18:36 | Reagovat

Andy,netrucuj...........:)

51 fanda fanda | E-mail | 18. února 2007 v 22:00 | Reagovat

přesně tak Andy netrucuj říkám to i když vím že je to k ničemu jelikož ty se bud v tom mučení nás vyžíváš a nebo fakt nevím!!!!!!!!Psaní ti jde mooooooooooc dobře ale chtělo by to zvýšit tu ryvhlost........jinak je to goooood povídka

52 Stesii Stesii | Web | 19. února 2007 v 1:03 | Reagovat

tak ty dvě povídky na tehle stránkách jsou ty nejlepší , co sem kdy četla. JÁ SE KLANÍM A SMEKÁM NAD GENIÁLNÍMA NÁPADAMA!!

PS: nad gramatikou samozřejmě ne. dopuručuju si najít někoho jako beta-redera. (Stesik@centrum.cz) :-))

53 Mirka Mirka | 19. února 2007 v 19:22 | Reagovat

supaaaaaaaa...pls dááááááááááááál

54 Mordvold Mordvold | E-mail | 20. února 2007 v 18:15 | Reagovat

Ahoj, skvělá kapitola ale strašně moc chyb, jestli chceš můžu ti dělat beta- readera. Jestli budeš mít zájem napiš mi na email. A doufám, že brzo bude nová kapitola.

55 Aurora Aurora | 20. února 2007 v 22:04 | Reagovat

Ahoj je to fakt super ale kde je pokračovanie???Už sa na neho teším.

56 Polgara Polgara | E-mail | Web | 21. února 2007 v 17:00 | Reagovat

Ahoj, mám dnes založenou stránku a ráda bych si tě přidala do oblíbených odkazů.Pokud ti to ovšem nevadí? Chceš se teda přátelit?Odepiš mi prosím na mail

57 naria naria | 23. února 2007 v 17:45 | Reagovat

notak Andy. co je s tebou. začínám se otebe bát, že sis něco udělal nebo už nechceš psát.?? přidej prosím co nejrychleji novou kapitolku. díky Naria

58 Nooer Nooer | 25. února 2007 v 16:42 | Reagovat

přečatla jsem tuto povídku jedním dechem a je to naprosto užasné

59 Wastow Wastow | E-mail | Web | 25. února 2007 v 19:53 | Reagovat

skvělá kapitolka...kdypak bude další?

60 Tamara Tamara | 3. března 2007 v 17:36 | Reagovat

jj, kdy bude další? je to úplně sqělý!!!

61 IIIIIII IIIIIII | 4. března 2007 v 14:05 | Reagovat

Bezva!!! Kdy bude další???

62 Master-Gryffy Master-Gryffy | 8. března 2007 v 21:04 | Reagovat

Andy, nebuď jako Lee, ten se už Dva měsíce neozval!! Prosím, Jsi v pořádku?! :((

63 Master-Gryffy Master-Gryffy | 8. března 2007 v 21:05 | Reagovat

Jo a taky se jinak nabízím jak Beťák:) (masterinka@atlas.cz)

64 fanda fanda | E-mail | 10. března 2007 v 21:33 | Reagovat

heh to je nějaká stávka???to já být tebou tak to zase rychle rozjedu.....at tu jsou zase další super kapitoli...........

65 Ivet Ivet | 11. března 2007 v 21:05 | Reagovat

teda koukam že stávkujou snad už všichni autoři:) je to skvělý... chtěo by to další kapču:)

66 Verísek Verísek | Web | 12. března 2007 v 19:45 | Reagovat

Stávku si snad nezasloužíme, ne? Tak co je s tebou, že žádná kapča už dlouho nepřibila? Mno, doufám, že se brzy dočkáme. Čágo.

67 Ewelin Ewelin | Web | 12. března 2007 v 20:45 | Reagovat

bezva..................akorát doufám , že další kapitola tady bude brzo!

68 Abby Abby | 18. března 2007 v 11:38 | Reagovat

pls přidej další kapitolu co nejdřív

69 tornado tornado | 20. března 2007 v 18:00 | Reagovat

CHtělo by to pokráčko, u obou dvou, sou tovynikající povídky...

70 marki marki | 25. března 2007 v 15:23 | Reagovat

Je to super a chce to pokračování please co nejdřív

71 Anabela Black Anabela Black | E-mail | Web | 25. března 2007 v 23:36 | Reagovat

Super, těším se na pokračování.

72 fanda fanda | E-mail | 27. března 2007 v 14:30 | Reagovat

tak co je mohla by být další kapitola !!!tak sem rychle něco dalšího dej!!!!!!

73 fanda fanda | E-mail | 27. března 2007 v 14:33 | Reagovat

jinak mooooc dobrýý

74 franke franke | E-mail | 27. března 2007 v 14:44 | Reagovat

bombbbbbbbbbbbbbbbbaaaaaaaaaaa

rychle další

75 Dvojce Dvojce | 30. března 2007 v 11:11 | Reagovat

Bylo to skvělý, báječný, prostě super!!!!! Ať už je tu další kapitolka, fofrem!!!!!

76 kecal kecal | 1. dubna 2007 v 20:44 | Reagovat

super a dalsi kapitola bude kdy ja doufam ze co nejdriv

77 Len Len | 7. dubna 2007 v 13:31 | Reagovat

už se těším na další kapitolu

78 aenda aenda | E-mail | Web | 15. dubna 2007 v 16:52 | Reagovat

další kapitola se asi zasekla v dopravní zácpě

79 Hedvika Hedvika | 19. dubna 2007 v 19:02 | Reagovat

Ahoj Andy, Tvé povídky vždy jsou nádherné. Těším se na pokračování povídky "HP a záblast dávné minulosti" a hlavně mě zájímá názor Severuse, jelikož si myslím, že byl na setkání smrtijedů. Předem děkuji za další pokračování H.

80 Max Max | 22. dubna 2007 v 21:31 | Reagovat

Kdy bude další???? doufám že co nejdřív!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

81 plaminek plaminek | 30. dubna 2007 v 2:01 | Reagovat

ale notaaaaaak proc nas napinas pis pis :D

82 Mania Dardeville Mania Dardeville | Web | 6. května 2007 v 19:44 | Reagovat

Takový, zase uspěchaný... Ale jdu číst dál=)

83 Santana Santana | 17. října 2008 v 14:59 | Reagovat

krásnýýý

84 Jill Jill | 3. ledna 2009 v 16:23 | Reagovat

je to boží,ale máš tam hrubky ve skoro každym slově.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama