FANTAZII SE MEZE NEKLADOU

3. kapitola

7. ledna 2007 v 15:55 | Andy |  Harry Potter a záblesk dávné minulosti
První ranní paprsky se drali tmou. Několik jich také dopadlo na tvář mladíka s černými vlasy. Ten se jenom zavrtěl, přetočil a spal dál. Spánek mu ovšem nebyl dopřán moc dlouho. Po pěti minutách se do jeho pokoje přihnala nějaká dívka. Bez okolků se rozběhla a skočila přímo na něho. Z pusy se mu vydral přidušený výkřik.
"No tak dělej vstávej Harry." Pobízela ho.
Harry Potter. Už tomu bylo šest let co se ocitl v tomto čase. Šest let co ho učili zakladatelé Bradavičko školy a jeden z jeho předků. Od té doby se změnil k nepoznání. Musel cvičit a posilovat kvůli kouzlům. Už nenosil brýle. Od doby co je zvěromágem je nepotřeboval. Všechny překvapilo, když zjistili, že se mění v draka. Zvlášť, když uvážíme, že může ve svém dračím těle pořád používat svoje schopnosti. V den jeho sedmnáctých narozenin mu Alan oznámil, že všichni Potterovi jsou dědicem Merlina a každý Potter má vrozené nějaké schopnosti. Alan mu v ten den pomohl najít ty jeho. Ukázalo se, že Harry má schopnost ovládat živly. Alan byl dost překvapený, když to viděl. Tak mu čas utíkal a on se měnil a byl šťastný. Tady nebyl žádný Voldemort a žádná věštba.
"To se nemůžu ani vyspat?" Mručel Harry. Pak se najednou rychle vyšvihnul na nohy a vrhnul se na dívku. Ta jenom vyjekla, ale nestačila nic udělat. Harry ji rychle začal zamotávat do peřiny.
"Tak co Kat? Líbí se ti to?" Dívka jenom něco vyprskla a začala se vymotávat. Harry se začal rychle převlíkat. Než se Kati stačila vymotat tak jí chytil a zase jí zabalil. Pak si jí hodil přes rameno.
"Co to děláš?" Vřískala Kat.
"To je za dnešní budíček." Upřesnil a nesl ji dál.
"Ahoj Harry." Ozvalo se za ním.
"Nazdar Alexi." Pozdravil a šel dál.
"Co to máš za pytel?" Divil se Alex.
"Jakej blbec mi říká pytel?" Vřískala dál Kat.
"Aha." Řekl jenom Alex. Šel s Harrym do velké síně.
"Dobré ráno." Pozdravil Harry.
"Tady máte dáreček." A položil Kati před Rowenu a Godrika. Ti se na něj jenom nechápavě dívali a Salazar s Helgou sledovali peřinu.Najednou z ní vykoukla na Godrika rozcuchaná hlava.
"Ahoj tati." Řekla jenom Kat. Godrik se na ní nechápavě díval.
"Kde jsi vzal ten dáreček?" Zeptala se Rowena.
"Dneska ráno se objevil u mě v pokoji." Odpověděl Harry a pokrčil rameny. Godrik se začal smát a po chvíli se k němu všichni přidali.
Harry a Kat spolu takhle vedli "spory" už od začátku. Harry byl zařazen do nebelvíru a spolu s Kati chodil na hodiny. Na škole to byla pověstná dvojka. Samé průšvihy, ale nejlepší z ročníku. Každé ráno se budili nezvyklým způsobem. Jednou to byl kýbl se studenou vodou, jindy se zase ten druhý probudil na chodbě a tak podobně. Harry si to nechtěl přiznat, ale měl Kat rád víc než jako kamarádku. Jenomže byl z jiné doby a tam měl svůj úkol musí se tem vrátit. Nechtěl aby Kat byla smutná, až odejde. Byl to pohodoví život a Harry si ho užíval. Udělal si znovu NKÚ a udělal i OVCE. Všechno zvládl na výbornou. Ale čas, kdy odejde se blížil a on nevěděl, že je skoro za dveřmi.
"Harry?"
"Ano?"
"Mohl bych s tebou mluvit?" Zeptal se Salazar.
"Jistě." Odpověděl Harry. Se Salazarem byli velcí přátelé. Rozuměli si a podle Harryho soudu to je skvělí člověk. S ostatními vycházel také nadmíru dobře, ale Salazar ho naučil nejvíc. Docela se divil, když zjistil, že Harry ovládá hadí jazyk.
"O čem si chceš promluvit." Tykal si se všemi.
"Je mi to líto Harry , ale tvůj výcvik už skončil. Naučili jsme tě všechno co jsme mohli. Zítra provedeme kouzlo a ty se vrátíš do své doby." Harry se na něj jenom díval. Pak svěsil ramena a přikývl.
"Jasně." Odpověděl a odešel.
Celí den byl pryč. Toulal se po pozemcích a někdy zašel i do Zapovězeného lesa. Navečer se přemístil před domu Alana. Otevřít mu přišla malá skřítka. "Dobrý den." Pozdravila. "Ahoj." Usmál se na ní Harry.
"Je doma Alan?" Zeptal se.
"Jistě, hned vám ho zavolám." Harry se na ní usmál a přikývl. Za chvíli přišel Alan.
"Ahoj Harry. Co by jsi potřeboval?"
"Já se jdu rozloučit." Řekl potichu Harry. Alan se na něho jenom díval.
"Zítra mě pošlou zpátky do mé doby. Chtěl jsem ti říct, že jsi pro mě byl jako otec, kterého jsem nikdy nepoznal a jsem ti za to vděčný." Alan se na něj díval a pak ho objal.
"Děkuji ti za všechno a sbohem." Řekl Harry když ho objal a odešel.
Do postele se dostal někdy kolem jedenácté hodiny. Stejně nemohl usnout. Převaloval se a koukal do prázdna. Nakonec vstal a šel se projít. Hned zamířil na astronomickou věž. Tam chodil vždycky, když nemohl spát. Jenom stál a pozoroval hvězdy.
"Nemůžeš spát?" Ozval se za ním příjemný hlas. Ani se nemusel otáčet aby poznal, kdo přišel. Kati k němu pomalu došla a postavila se vedle něho. Nepozorovala však hvězdy, ale jeho. Harry se neodvážil podívat se jí do očí.
"Už to víš?" Zeptal se jenom. Kati si povzdechla.
"Řekli mi to, když jsem se po tobě ptala". Harry zavřel oči.
"Je normální, že se mi nechce tam odkud jsem přišel?" Zeptal se. Kati mlčela. "Mám tam kamarády, ale co z toho? Mě je teďka dvacet dva a jim bude šestnáct." Kati ho chytla za ruku.
To už Harry nevydržel a podíval se na ní. V očích se mu zračila všechna láska k ní. Kati se zase začala utápět v jeho pohledu. Ona ho milovala od prvního pohledu. Teď tady bal ten okamžik, na který čekala celou dobu. Pomalu se k sobě začali přibližovat. Potom se políbili. Líbali se čím dál tím víc vášnivěji. Harry si najednou vzpomněl, že zítra odejde. Odtrhl se od ní. Kati se na něj nechápavě dívala.
"To nemůžeme." Zašeptal Harry. A chtěl odejít.
"Proč?" Zeptala se Kati. Harry se k ní otočil a měl v očích bolest.
"Miluju tě Kati. Ale, kdybych tady zůstal, tak bych zítra neodešel. Neměl bych dost sil od tebe odejít. A já odejít musím. Už teď je to dost těžké." S tím se obrátil a odešel. Kati tam stála a dívala se za ním.
On jí miluje. Opravdu to řekl. V hlavě se jí začal rodit blázniví plán.
Harry se posadil na posteli a podíval se po pokoji. Byl mu domovem šest let. Tady byl šťastný. Tady se cítil jako doma. Postavil se a párkrát mávnul hůlkou. Všechny věci se sbalili do jednoho malého batohu. Oblékl si svůj oblíbený modrý hábit se stříbrnými lemy. Ten mu dal Salazar s Helgou na první vánoce. Měl ještě jeden Rudo žlutý. Ten ale vypadal o dost slavnostněji, a tak si ho bral jenom na plesy a slavnostní příležitosti. K pasu si připnul meč, který mu daroval Godrik a Rowena. Hned ho s ním naučil i zacházet. Mohl ho používat i místo hůlky a nikdo jiný ho nemohl vytáhnout než on. Přes rameno přehodil batoh a takto vybaven vyrazil na poslední snídani zde. Když dorazil do velké síně, tak se k němu zvedli všechny pohledy. Byl docela překvapený, když mezi těmito pohledy viděl i Alana. Ten se na něj jenom podíval a usmál se.
"Jen se posaď a nasnídej se." Vyzval ho Salazar. Harry si tedy sedl vedle Alana. Snídaně probíhala za naprostého mlčení. Po snídani se rozhostilo naprosté ticho.
"Tak jdeme na to ne?" Zeptal se sklíčeně Harry.
"Ještě na někoho čekáme." Řekl Rowena a povzdechla si. Harry se na ně překvapeně podíval. Godrik ho provrtával očima, Rowena se na něj usmívala, Salazar s Helgou se tvářili tajemně a Alan byl zabrán do svých myšlenek.
"Mohli by jsme to připravit." Řekl Salzar a mávnul hůlkou. Všechny stoly se odsunuli ke stěnám a uprostřed bylo spousta místa. Začal na zem kreslit nějaké značky.
Harry se zadíval do svého talíře a přemýšlel. Bude mu to tady chybět, ale nejvíc mu bude chybět Kat. Přemítal o svých myšlenkách, když ho vyrušil něčí hlas.
"Tak já jsem připravená." Harry zvedl hlavu a uviděl Kati jak má přes rameno přehozený batoh. Byla oblečená černém cestovním plášti a vlasy měla stažené do koňského ohonu. Harry se na ní chvíli díval.
"Kam jdeš?" Zeptal se zájmem. Kati se na něj jenom sladce usmála.
"Jdu s tebou." Harry na ní chvíli koukal s otevřenou pusou.
"To snad nemyslíš vážně?!"
"Myslím a to smrtelně vážně." Odpověděla mu klidně.
"Vždyť tady máš kamarády a to nejcennější co je. Rodinu." Kati sklopila hlavu.
"Mám tu sice rodinu, ale neměla bych tu tebe." Podívala se na Harryho. "Mamka se mi na moje přání podívala do budoucnosti. Mám odejít s tebou. Já tady nemůžu být šťastná bez tebe. Zamilovala jsem se do tebe na první pohled. Já tě nenechám jen trak odejít z mého života." Harry se na ní jenom díval a mlčel. "Mluvila jsem o tom s rodiči a oni s tím souhlasili." Harry se podíval na Godrika a Rowenu. Ti se na něj jenom usmáli. Chvilku jenom seděl a nic neříkal.
"Co mám s tebou dělat?" Povzdechl si na konec rezignovaně. Kati zavýskla a skočila mu kolem krku a políbila ho. Harry jí polibek mile rád opětoval.
Když se od sebe oddělili tak nastalo velké loučení. Od každého něco dostali. Godrik se na ně podíval a pak si povzdechl.
"Nemyslete si vy dva, že nás nepozvete na svatbu." Řekl.
"A jak se tam dostanete?" Zajímala se Kati.
"To nech na nás." Usmála se Rowena. "My už něco dohromady vymyslíme."
Salazar přišel k Harrymu a podal mu obálku.
"Tohle prosím tě předej Voldemortovi." Harry přikývl. A potom ho objal.
Alan se k Harrymu naklonil a podal mu nějaké klíče.
"To je od domu číslo 23. v Godrikově dole." Vysvětlil mu. "Je až nahoře u lesa a je začarovaný tak, že ho uvidíš pouze ty a ti komu to řekneš." Harry se na něj usmál a objal ho.
"Děkuji." Řekl a šel se postavit do kruhu.
"Přeneseme vás několik hodin před tu dobu, než jsi se k nám dostal Harry." Ten jenom přikývl. Chytil Kati za ruku a jenom čekal co se bude dít.
Slyšel jak ostatní odříkávají dlouhou formuli a potom pocítil zase ten hnusný pocit. Najednou se mu obraz před očima rozmazal a oni zmizeli.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Andy Andy | 7. ledna 2007 v 15:57 | Reagovat

tak aby jste nemysleli, že jsem na vás zapoměl, nebo že stávkuju ;-)

P.S.: Tohle se nepočítá jako první koment

2 samira samira | 7. ledna 2007 v 16:28 | Reagovat

Super Andy, ale mohlbys prosím kapitolky přidávat častěji. Bylo by to super.

3 Ivča Ivča | 7. ledna 2007 v 16:33 | Reagovat

už se těšim na další

4 imnetet imnetet | 7. ledna 2007 v 16:34 | Reagovat

mohli aspoň niečo milé v tomto svete grr neznášam koniec semestra grr

5 Armok Armok | 7. ledna 2007 v 16:35 | Reagovat

Skvělí nebude dneska ještě jedna kapitola k tetto povídce udělal bys my tím velkou radost:))

6 iriska iriska | 7. ledna 2007 v 16:35 | Reagovat

jej úplná nádhera, rychle další jinak to nevydržím, je to naprosto ůžasné Andy opravdu

7 P P | 7. ledna 2007 v 16:50 | Reagovat

Další super kapitola

8 Ramone Ramone | 7. ledna 2007 v 17:40 | Reagovat

WOW!!! Prosím prosím, smutně koukám... dej nám co nejdřív další :-)

9 Sherina Sherina | Web | 7. ledna 2007 v 17:46 | Reagovat

Jééé Andy ještě žije:-) to je dobře :-) a kapča je taky fajn:)

10 Gil-galad Gil-galad | 7. ledna 2007 v 17:48 | Reagovat

to je proste dokonalí nemám slov dsnad jen dalšííííííííííííííííííííí :-DD

11 Trili Trili | 7. ledna 2007 v 17:50 | Reagovat

Já taky jásám nad skvělou kapitolou a budu ráda i za jakoukoli další přidanou ;-)

12 vrbis vrbis | 7. ledna 2007 v 17:58 | Reagovat

PERFEKTNI

13 P P | 7. ledna 2007 v 18:00 | Reagovat

kdy bude další kapitolka psalas hodne kapitol z rodu fenikse ted bys mohla vyc kapitol z teto povydky

14 Lili Lili | 7. ledna 2007 v 18:04 | Reagovat

naprosto dokonalý.Mohl bys přidávat častěji ale jestli budou vždy tak dobrý jako tahle tak si klidně počkám:))))))))

15 Sonjita Sonjita | 7. ledna 2007 v 18:15 | Reagovat

Moc moc moc dobry, dekuji jen tak dale

16 ellion ellion | Web | 7. ledna 2007 v 18:19 | Reagovat

wow super=))) uz se tesim na pokracko..

17 Yvainne Yvainne | 7. ledna 2007 v 18:21 | Reagovat

prosím tě, mohl bys teď na nějakou dobu přidávat kapitolky k této povídce?

18 Siria Siria | 7. ledna 2007 v 18:55 | Reagovat

Boží! Musím říct, že jsem byla hodně šťastná, když jsem tu po delší době opět narazila na kapču. A to na kapitolku s velkým K! Skvělý, jen by to příště chtělo přidat rychleji, pls :-)))

19 David David | 7. ledna 2007 v 19:05 | Reagovat

Skvělí, další.....

20 Lesley Lesley | 7. ledna 2007 v 19:12 | Reagovat

Konečně další kapitolka!!!! Ale musím přiznat, že jsem malinko zmatená. Když se vrátí o pár hodin dřív a trochu upraví chod událostí, nebude tam Harry dvakrát? No, radši se v tom nebudu nimrat, ty to máš určitě vymyšlený. Je to super, chci další!!!!

21 Istana Istana | 7. ledna 2007 v 19:43 | Reagovat

Užasny!!!! Seš naprosto božiii! Mimochodem jen tak mezi řeči kdy chytaš přidat dalši?

22 krtek krtek | 7. ledna 2007 v 19:47 | Reagovat

díky andy, to bylo úplně super :-O prosím přidej co nejdřív, je to strašně napínavé :-)

23 simon simon | 7. ledna 2007 v 20:42 | Reagovat

tak to je super kapitolka, moc diky za ni :) a uz se moooc tesim na pokracko :))

24 David David | 7. ledna 2007 v 20:50 | Reagovat

Nazdar, měl bych takovej jeden šťouravej dotaz, jak v téhle době byl Harry zařazen?? Moudrým kloboukem to být nemohlo(jedině že by měl sklerózu a zapoměl, jakej v tý době Salazar byl). Dík za odpověď.

25 Vlk Vlk | 7. ledna 2007 v 20:51 | Reagovat

To:Lesley - můj subj. názor - myslím si že viděl sebe i Kat ad. prolog. Mám pravdu Andy?

P.S. přidám se k ostatním - kdy bude další?!

26 Keneth Mcalpin Keneth Mcalpin | 7. ledna 2007 v 20:52 | Reagovat

Super Andy, ale mohlbys prosím kapitolky přidávat častěji. Bylo by to super.

27 Argus Argus | Web | 7. ledna 2007 v 20:52 | Reagovat

Fatk sqělá kapitola Andy....rychle další :)))

28 fanda fanda | E-mail | 7. ledna 2007 v 21:07 | Reagovat

je super ale chce to rychle další prosím je to super povídka

29 Falco Falco | 7. ledna 2007 v 21:24 | Reagovat

jop kapitoly by to chtelo casteji stihl by si to zejtra nebo tak?? :PP

30 Flammea Flammea | Web | 7. ledna 2007 v 21:44 | Reagovat

Nádhernýýýýýýýýýýýýý. Prosím prosím, hoď sem co nejdřív další kapitolku. Je to děsný, takhle dlouho čekat na nějakou další.

31 MarS MarS | 8. ledna 2007 v 12:03 | Reagovat

Tak to zeru ;) Diky Andy :)

32 Giner Giner | Web | 8. ledna 2007 v 12:08 | Reagovat

super!!!!!! at už je další kapitolka:-) stala jsem se na tvých povídkách závislá:-)

33 Ala Ala | 8. ledna 2007 v 12:58 | Reagovat

Super rychle další

34 fanda fanda | E-mail | 8. ledna 2007 v 14:37 | Reagovat

chtělo by to další kapitolu a to brzy

35 Elisa Elisa | 8. ledna 2007 v 14:37 | Reagovat

Skvělá kapča!!!! A chci co nejrychleji další!!!!!

36 fanda fanda | E-mail | 8. ledna 2007 v 14:38 | Reagovat

zajímalo by mě jestli nemají všichni autoři povídek o HP dovolenou????????

37 Falco Falco | 8. ledna 2007 v 14:44 | Reagovat

jo taky mam ten dojem ze nikdo nic nepise :'(

38 Vruon Vruon | 8. ledna 2007 v 17:58 | Reagovat

Nádherná kapitolka, ale kde je pokračování? Takhle napínavě to useknout, to chce pokračování, co ty na to? :)

39 Lesley Lesley | 8. ledna 2007 v 19:33 | Reagovat

to Vlk: máš pravdu, znova sem si přečetla prolog a už sem v obraze :-)

40 Elví­ra Elví­ra | Web | 8. ledna 2007 v 20:44 | Reagovat

To je tak úžasný, že nenacházím ta vhodná slova:)))

Prosím o brzké pokračování, právě kulím podezřelá vočíčka, sice to nevidíš, ale i tak, prosííííím...

41 fanda fanda | E-mail | 9. ledna 2007 v 10:23 | Reagovat

co takhle sem dát další kapitolu a to ještě dnes?????????????

42 Andy Andy | 9. ledna 2007 v 18:36 | Reagovat

jsem moc rád, že se vám kapitolka líbila. Měli jste pravdu, že viděl Harry sám sebe. Do nebel víru byl zařazen tak, že si ho tam prostě Godrik přál a oni nechtěli, abybyl někde jinde. Jinak k té rychlosti přidávání povídek. JÁ NEMÁM DOVOLENOU. Zpíš naopak. Učim se jako blbec a stejně mi to neleze do hlavy. Nemám na psaní moc času a nechci, aby moje kapitolky byly odfláklí. Doufám, že mi to prominete a po pololetí bude víc času :-)

43 pasu pasu | 9. ledna 2007 v 18:43 | Reagovat

Řekla bych, že stejně jako ty je na tom většina autorů

44 sallssa sallssa | Web | 9. ledna 2007 v 18:48 | Reagovat

skvělý, už jsem se bála, že stávkuješ:-)

PS: když bude brzo další kapitolka, určitě se nebudu zlobit :-)

45 Lischticka Lischticka | 9. ledna 2007 v 19:41 | Reagovat

S tím učením je to svatá pravda - teď skoro jenom spim, učim se, jím a sem tam si prohlídnu jestli někdo přidal kapču =). A tahle tvoje povídka se mi fakt líbí... víc než ta druhá ;) mimochodem taky skvělá

46 katie katie | 9. ledna 2007 v 21:23 | Reagovat

wow super

47 fanda fanda | E-mail | 10. ledna 2007 v 10:18 | Reagovat

fuj už jsem se lek že tu dovolenou máš toto je selkem pádný důvod takže si rád počkám na další kapču jinak super povídka

48 Mystery Mystery | Web | 11. ledna 2007 v 21:16 | Reagovat

no tak, novou kapitolu. přece nechceš abych umřela věkem=)

49 P P | 13. ledna 2007 v 9:28 | Reagovat

hele nechte ji byt ja ti dam radu kdyz ti nejde uceni napis kapitolu tim se  naz zbavýš a budeš mět kldy na nějakou dobu a budeš se moc soustředit

50 Falco Falco | 13. ledna 2007 v 15:56 | Reagovat

hm rikej m neco o testech tenhle tejden pisu ze vsech predmetu a kdyz to neudelam tak pa pa skolo... :( takze sprting jak svin :( je to spatny.. nesnasim stredni skolu.. nechapu proc to ted museli zavest hovada :'( aspon ze sem to nedelal minulej rok...

51 vašek vašek | 14. ledna 2007 v 16:01 | Reagovat

Přidej prosím další kapitolu. Já chápu, že máš asi hodně učení, ale přidej alespoň krátkou.

52 kristia kristia | 14. ledna 2007 v 20:09 | Reagovat

nemam slov!"""!:!""!L!"!' wownadruhou!!!! pls další kapitolku co nejdřiv, thanks!!!!

53 fanda fanda | E-mail | 15. ledna 2007 v 20:05 | Reagovat

co takhle další a to už zítra prosím moc............jinak jsi vynikající jako vždy

54 samira samira | 16. ledna 2007 v 12:36 | Reagovat

co takhle další a to už dneska prosím moc............jinak je to vynikající jako vždy

55 fanda fanda | E-mail | 16. ledna 2007 v 15:17 | Reagovat

pro samiru:ehm sorry ale nemusíš se opičit to tě nikdo nenaučil slušnosti???!!!

56 fanda fanda | E-mail | 16. ledna 2007 v 16:08 | Reagovat

mohla by být další kapitola

57 Wastow Wastow | E-mail | Web | 17. ledna 2007 v 14:17 | Reagovat

kdy bude dalsi?

58 Anna Anna | Web | 17. ledna 2007 v 14:27 | Reagovat

hlasuj

59 fanda fanda | E-mail | 17. ledna 2007 v 15:37 | Reagovat

co takhle další kapitolu??ještě dnes prosím...........

60 fanda fanda | E-mail | 17. ledna 2007 v 15:40 | Reagovat

pro Anna:jak hlasuj??

61 fanda fanda | E-mail | 18. ledna 2007 v 14:39 | Reagovat

kdy  bude další kapitola??

62 fanda fanda | E-mail | 18. ledna 2007 v 17:59 | Reagovat

to není fér nás takhle napínat jinak super jako vždy

63 Wigy Wigy | 19. ledna 2007 v 17:52 | Reagovat

Já nemám slov, je to vážně úžasný=o) Akorát mi tu něco chybí, a to další kapitolka=o) Tak doufám, že už brzo bude=o)

64 kristia kristia | E-mail | 21. ledna 2007 v 11:46 | Reagovat

héj, juchů naprosto skvělá povídka!!!! RYchle další kapitolku, pls!!!!§§§§§§§§§§§§§!!!!     :D

65 fanda fanda | E-mail | 22. ledna 2007 v 15:40 | Reagovat

nazdar všichni!!zajímalo by mě na kdy plánuješ další kapitolu a pospěš si normálně nás mučíš......jinak super jako vždy

66 romalt romalt | 22. ledna 2007 v 20:51 | Reagovat

Je to fakt super. už se těším na další kapitolku.

67 fanda fanda | E-mail | 23. ledna 2007 v 14:01 | Reagovat

hele chápu že se učíš atd. ale další kapitolu by jsi mohl napsat už mě to fakt dožírá jsi dobrý ale chtělo by to zapracovat na rychlosti

68 samira samira | 23. ledna 2007 v 14:57 | Reagovat

Prosím přidej sem další kapitolku, slíbils že ji sem dáš v sobotu nebo v neděli a je už úterý.

69 fanda fanda | E-mail | 25. ledna 2007 v 21:01 | Reagovat

no tááááááák co je ????prosíííííííím dej sem další kapitolu prosííííííím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

70 fanda fanda | E-mail | 26. ledna 2007 v 14:14 | Reagovat

plánuješ někdy v budoucnu sem dát taky kapitolu abych věděl jestli sem mám chodit?????

71 Mordvold Mordvold | 27. ledna 2007 v 15:44 | Reagovat

Kdy bude nová kapitolka taky k této povídce? Je strašně napínavá a zajímavá! Takže doufám, že přibude ještě tento víkend. Co ty na to?

72 fanda fanda | E-mail | 29. ledna 2007 v 17:28 | Reagovat

tak bude taky něco

73 Kate Kate | 1. února 2007 v 20:48 | Reagovat

prosím prosím kdy přidáš kapitolku, už se jí nemůžu dočkat. doufám, že bude brzy.

74 Mystery Mystery | Web | 2. února 2007 v 21:51 | Reagovat

no tak, ja chapu, co je tvurci krize, ale aspon neco, ne? aspon to skus vymyslet

75 Gabe Gabe | Web | 4. února 2007 v 12:03 | Reagovat

Mohu se zeptat, kdy bude nová kapča?

76 fanda fanda | E-mail | 4. února 2007 v 22:07 | Reagovat

tak kdy bude další kapitola?????

77 fanda fanda | E-mail | 6. února 2007 v 19:06 | Reagovat

kdy bude další prosím moc už je to měsíc co jsi nenapsal další kapitolu

78 Ivča Ivča | 7. února 2007 v 14:05 | Reagovat

Prosim, prosim, prosim a ještě jednou prosim o další kapitolu

79 Kate Kate | 7. února 2007 v 17:05 | Reagovat

prosím přidej sem další kapitolku já o víkendu odjíždím do Anglie a před odjezdem bychsi chtěla přečíst další kapitolku. :( :)

80 fanda fanda | E-mail | 8. února 2007 v 10:21 | Reagovat

prosit se tě je zřejmě marné,ale chtěl bych poukázat na to že tady každý dychtivě čeká na další kapitolu tak se nenechej pobízet a přidej sem další........

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama